Trenčín – Astra Giurgiu 1:3 (kon.) | Aktobe – Breidablik 1:0 (kon.) | Minsk – St. Johnstone 0:1 (kon.)
Jablonec – Strømsgodset 2:1 (kon.) | Karabach – Gefle 1:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Trabzonspor 0:1 (kon.)
Ventspils – Maccabi Haifa 0:0 (kon.) | Ploiesti – Arnhem 1:1 (kon.) | Černomorec Oděsa – CZ Bělehrad 3:1 (kon.)
Randers – Kazaň 1:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Häcken – Thun 1:2 (kon.)
Rijeka – Žilina 2:1 (kon.) | Tromsø – Differdange 1:0 (kon.) | Botev Plovdiv – Stuttgart 1:1 (kon.)
Kukësi – Met. Doněck 2:0 (kon.) | Vojvodina – Bursaspor 2:2 (kon.) | CS Pandurii – Hapoel Tel Aviv 1:1 (kon.)
Liberec – Curych 2:1 (kon.) | Asteras – Rapid 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 3:0 (kon.)
Xanthi FC – Standard 1:2 (kon.) | Motherwell – Kubaň Krasnodar 0:2 (kon.) | Široki Brijeg – Udinese 1:3 (kon.)
Śląsk – Club Bruggy 1:0 (kon.) | Swansea – Malmö 4:0 (kon.) | Estoril – Hapoel Ramat Gan 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Dila Gori 0:1 (kon.) | Sevilla – Mladost Podgorica 3:0 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (1:0)
FK Mladost Podgorica
Čtvrtek 01.08.2013, 21:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:20:47)

Je dobojováno. Hlavně dobrým závěrem si Sevilla vypracovala poměrně slušný náskok do odvety. Vedení domácího týmu navýšil v 82. minutě Perotti a v první minutě nastavení pečetil skóre dnešního zápasu Carriço. Hosté měli sice dobrý vstup do druhého poločasu, brzy však opět začali více ze hry získávat fotbalisté španělského klubu, kteří pak soupeře téměř k ničemu již nepouštěli.

90+4
    Pozor, další rohový kop Sevilly z pravé strany, je z toho střela na bránu, tentokrát Vujadinović chytá.

90+3
    Domácí vhazují z pravé strany na vlastní polovině.

90+1
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Z tohoto rohového kopu se již konečně "zajiskřilo" – DANIEL CARRICO se prosazuje po dobře kopnutém rohu Rakitiće.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času a domácí budou rozehrávat osmý rohový kop!

90
    Rakitić rozehrává rohový kop, Fazio se dostává do zakončení, dobrá střela!

88
    Blíží se samotný závěr utkání, domácí kontrolují hru, dokáží navýšit své vedení?

86
    Ale útočná akce domácích končí odpískaným ofsajdem a v něm Perotti.

85
    A domácí pokračují v tlaku, znovu nebezpečně útočí.

82
    DIEGO PEROTTI využívá nabídnutou šanci a proměněným pokutovým kopem dává svému týmu větší klid do závěru.

81
    To je pokutový kop! Ano, je to tak, Šofranac dostává za faul žlutou kartu, je již třetí potrestaným hráčem Podgorice v dnešním utkání a domácí mají velkou šanci na navýšení skóre.

80
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Marković, přichází Kascelan.

79
    Rakitić rozehrává rohový kop z pravé strany, ale akce domácích končí odpískaným ofsajdem Andújara Morena.

77
    Samperio se dostává do zakončení, míč letí jen těsně vedle brány.

76
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Machín, přichází Rusescu.

76
    Sanković fauluje Machína, domácí získávají míč.

74
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

72
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Savičević, přichází Pavičević.

71
    Živković fauluje Machína a sudí tento faul ocenil žlutou kartou.

70
    Perottiho pokus dokázal Vujadinović zneškodnit.

69
    Statistika střel:

na bránu – 7 : 1

mimo bránu – 7 : 1

68
    Rozehrává Rakitić, přesto hosté situaci zvládli, domácím se zatím nedaří navýšit své vedení.

67
    Sanković fauluje Machína, domácí mají k dispozici volný kop.

65
    Míč si bere Rakitić, který rozehrává, ale obrana Podgorice situaci zvládla.

64
    Sanković fauluje Perottiho. Následně domácí získávají rohový kop z pravé strany.

63
    Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází Kaljević, přichází Knežević.

60
    Po hodině hry stále platí, že Sevilla vede nad svým soupeřem tím nejhubenějším možným výsledkem 1:0.

59
    Rakitić rozehrává rohový kop, Fazio se dostává do zakončení, to byla gólová střela!

58
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Rabelo, přichází Perotti.

57
    Sevilla bude rozehrávat rohový kop z pravé strany. Ještě před jeho rozehráním ale budou domácí střídat.

55
    Útočnou akci domácího týmu končí střela Machína, která míří mimo bránu.

54
    Domácí obrana celou situaci zvládla.

53
    Po faulu Andújara Morena rozehrává Božović volný kop na polovině Sevilly.

52
    Ve druhém poločase zatím sledujeme velice zajímavý fotbal, hosté začali aktivně.

49
    Sevilla se dostává do šance, Vujadinović chytá pokus Daniela Carriça.

48
    Je tu další šance hostů a v ní opět Marković, jehož střela bylo hodně vydařená!

47
    Akce hostů končí odpískaným ofsajdem Markoviće, míč mají domácí.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:33 hodin.

První poločas, který byl jasně "v moci" domácího týmu, skončil vítězstvím Sevilly 1:0, o čemž rozhodl gól útočníka Bacci z 19. minuty. Hosté ohrozili branku domácích pouze jednou a je jasné, že i ve druhém poločase bude hra připomínat "hru kočky s myší".

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu, Daniel Carrico fauluje Kaljeviće na polovině Podgorice.

44
    Marković se dostává do zakončení, ale jeho střela je zblokována.

43
    Hosté mají míč ve svém držení a útočí.

41
    Domácí rozehrávají z levé strany, Machínovo střela je ale zblokována a Vujadinović vykopává.

40
    Sanković fauluje Machína na vlastní polovině.

37
    Božović rozehrává volný kop, ale domácí se v pohodě ubránili.

36
    Fazio fauluje na vlastní polovině Markoviće, hosté mají k dispozici volný kop.

35
    Hosté útočí, Seratlić střílí, ale netrefuje bránu Sevilly.

33
    Domácí opět útočí, kombinují na polovině soupeře.

30
    Je za námi půl hodina hry, domácí mají velký tlak, ale stále vedou "pouze" o jeden gól.

28
    Rabello rozehrává z pravé strany, ale obrana Podgorice odvrací do bezpečí.

26
    Do zakončení se ale dostávají domácí, jmenovitě Samperio, jeho střelu Vujadinović vyráží na roh.

24
    Božović rozehrává volný kop po faulu Rabella na Novoviće.

21
    Andújar Moreno střílí, ale netrefuje bránu.

19
    Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Reyes, přichází Samperio.

19
    Úvodní nápor domácích je korunován vedoucím gólem, prosadil se CARLOS BACCA a domácí vedou.

16
    Další faul Rakitiće, tentokrát na polovině soupeře.

14
    Tentokrát Rakitić fauluje Markoviće, hosté budou rozehrávat volný kop. Božovićův pokus končí vedle brány.

13
    Následný volný kop rozehrává Rakitić, je z toho přímá střela, ale netrefuje bránu.

12
    Mitrović fauluje a dostává žlutou kartu.

11
    Moreno se dostává ke střele, ale netrefuje bránu.

11
    Rabello bude tentokrát rozehrávat roh Sevilly.

10
    Hosté nedokázali dostat míč do bezpečí, domácí i nadále útočí.

9
    Nemáme za sebou ještě ani deset minut zápasu a domácí zahrávají již svůj třetí roh.

7
    Hosté se dokázali ubránit a sami mohou zaútočit.

6
    Z levé strany rozehrává Reyes další rohový kop.

6
    Rabello se dostává do zakončení, Vujadinović vyráží na roh.

4
    Ten rozehrává Reyes, ale obrana hostů odvrací, přesto domácí zůstávají u míče.

3
    Domácí zahrávají rohový kop.

1
    Hned v první minutě utkání musí být pozorný domácí gólman Beto, jenž chytá střelecký pokus Seratliće.

1

Sevilla FC: Beto – Moreno, Pareja, Fazio, Moreno – Machín, Rakitić (C), Rabello, Carriço, Reyes – Bacca

FK Mladost Podgorica: Vujadinović – Novović, Mitrović, Šofranac (C), Živković – Božović, Sanković – Seratlić, Kaljević, Savičević – Marković

Rozhodčí: Vunčić – Vukan, Praprotnik (vš. SLO).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu 3. předkola Evropské ligy mezi domácí FC Sevilla a hostujícím FK Mladost Podgorica (Černá Hora), který se odehraje na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán v Seville. Utkáním dnes provede trojice Slovinských rozhodčích, hlavní Vinčić a asistenti Vukan a Praprotnik.

Jasným favoritem dnešního prvního utkání 3. předkola je španělská Sevilla. Ta na svém hřišti mohla poměřit své síly i se slovenskou Senicí, která v souboji 2. předkola Evropské ligy měla proti Podgorici dobrou výchozí pozici. Po remíze 2:2 na hřišti soupeře stačilo uhrát v domácím prostředí remízu a nedostat více, než jeden gól. To Senica dokázala, ovšem sama žádný vstřelit nedokázala a po nečekané prohře 0:1 postoupila do 3. předkola právě Podgorica.

Sevilla odehrála poslední soutěžní zápas 1. června, kdy v posledním kole španělské Primera División porazila na svém hřišti Valencii 4:3 a zajistila si deváté místo v konečném pořadí, což rozhodně nejsou pozice, na které by v Seville byli fanoušci zvyklí. Odhadovat formu týmu po přípravě se dá těžko odhadovat, Sevilla má za sebou jihoamerické turné, kdy sehrála pět přípravných utkání a ani jednou neprohrála! Jediné body ztratila v souboji s kolumbijským Atléticem Nacional (1:1). Všechny zbývající zápasy španělský klub vyhrál.

Mladost Podgorica vstoupila do aktuálního ročníku Evropské ligy již v prvním předkole, kde poměřila své síly s maďarským Videotonem FC. V prvním utkání prohrála Podgorica na hřišti soupeře 1:2, což dávalo určitou naději i do odvety. Tu Černohorci zvládli a po vítězství 1:0, které ale zařídil až ve druhé minutě nastaveného času Knežević (!!), postoupili do dalšího předkola, kde čekala již zmiňovaná Senica, přes kterou nakonec po výsledcích 2:2 (d) a 1:0 (v) postoupila do 3. předkola.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.

Martin Dvořák

Branky: 19. Bacca, 82. Perott (pen.), 90+1. Carriço

Karty:   12. Mitrović (MLP), 71. Živković (MLP), 81. Šofranac (MLP)

Sevilla FC: Beto – Moreno, Pareja, Fazio, Moreno – Machín (76. Rusescu), Rakitić (C), Rabello (58. Perotti), Carriço, Reyes (19. Samperio) – Bacca
    FK Mladost Podgorica: Vujadinović – Novović, Mitrović, Šofranac (C), Živković – Božović, Sanković – Seratlić, Kaljević (63. Knežević), Savičević (72. Pavičević) – Marković (80. Kascelan)

Rozhodčí: Vunčić – Vukan, Praprotnik (vš. SLO)
    Čtvrtek 08.08.2013
    Mladost Podgorica - Sevilla 1:6

Branky: 90+1. Pavićević – 10. Samperio, 22. Rusescu, 33. Rabello, 37. Coke, 39. Rusescu, 60. Coke

Karty:   79. Coke (SEV)