Bohemians 1905 – Plzeň 4:4 (kon.) | Brno – Sparta 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Slovácko – Jablonec 2:4 (kon.) | Karviná – Most 2:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:2 (1:2)
AC Sparta Praha
Sobota 10.08.2013, 12:00 • Sparta Brno • Celostátní liga staršího dorostu

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (14:02:13)

Je po všem. O výsledku utkání rozhodla první půle, kdy Sparťané dvěma slepenými brankami otočili nepříznivý vývoj. Ve druhém dějství se domácí hnali za vyrovnáním, ale pozorná obrana hostí zmařila všechny jejich šance. Brňané tak poprvé v sezoně poznali hořkost porážky, zato jejich soupeř zaznamenal třetí výhru v řadě a ještě neztratil ani bod.

90
    Brněnský tlak vrcholí, Fojtík se ale akrobatickou střelou přes hlavu neprosadil.

89
    Pražané sahají k dalšímu už spíše taktickému střídání. Na trávník se podívá Jan Špaček na úkor Jana Mejdra.

87
    Karetní hříšník z před pár minut je záhy stažen ze hry a nahrazuje ho Filip Březina.

85
    Petr Hovorka stáhl k zemi pronikajícího Pazourka a už vidí z ruky sudího žlutou kartu.

82
    Hosté znovu střídají. Milan Piško na hřišti nahradil Jakuba Nečase.

78
    Domácí celek se snaží vyrovnat, Sparta ale dobře brání. Brňané se dostávají do zakončení jen sporadicky. Z velké dálky to nyní zkoušel Pospíšil, ale nemířil přesně.

74
    Poprvé v zápase obměňují sestavu i Sparťané. Patrik Schick jde do hry, skončil David Surmaj.

72
    A ještě jedna výměna domácích: Martina Krejčíře nahrazuje Michal Bednář.

72
    Zbrojovka posílá do hry další čertsvé síly. Dohráno má Jakub Přichystal, kterého střídá Petr Musil.

60
    Fojtíkův centr od rohového praporku si našel Weber, rána z voleje mu ale nesedla.

58
    V brněnském dresu dochází k třetí změně. Ze hřiště míří Radim Chyla, místo něj si zahraje Michal Šembera.

53
    Jakub Nečas zakopl míč po odpískání a už si zblízka prohlíží žlutý kartonek.

46

Je za námi první půle, jejíž úvod patřil domácím. Již v 9. mnutě otevřel skóre přesnou střelou Přichystal. Pražané se však s přibývajícím časem začali tlačit stále více dopředu a za své snažení byli odměněni. V 35. minutě nejprve srovnal krásnou střelou z přímého kopu Vondra a o pár minut později dokonal poločasový obrat Kulhánek.