Wolfsberger – Wacker 1:1 (kon.) | Ried – Wiener 1:1 (kon.) | Salzburg – Grödig 4:1 (kon.)
Admira – Sturm Graz 1:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:1 (1:0)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 10.08.2013, 16:30 • Lavanttal Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:17:52)

Je dobojováno. Utkání skončilo zaslouženou remízou 1:1, když za hosty dokázal ve druhé půli vyrovnat Hinterseer, který se prosadil v 63. minutě. Od té doby hra hodně "upadla" a byla často přerušována množstvím faulů. Oba týmy tak získávají po jednom bodu a pro Innsbruck tento výsledek znamená, že v novém ročníku ještě neprohrál!

90
    Je tu devadesátá minuta dnešního utkání, již to tak vypadá, že se oba týmy rozejdou s remízou 1:1, která je cenná hlavně pro hosty.

88
    Další tvrdý faul a další zlutá karta, Christian Schilling fauluje Daniela Lucase na vlastní polovině.

86
    Hosté zkouší vybojovat další pokutový kop, ale sudí posoudil souboj mezi bránícím Baldaufem a útočícím Schützem jako dovolený.

84
    Thomas Bergmann zastavuje průnik soupeře faulem a dostává žlutou kartu.

84
    Jak jinak – faul končí útočnou akci hostů.

82
    Polverino je vyloučen! Za tvrdý faul dostává druhou žlutou kartu!

81
    Publikum píská, útočná akce WAC končí odpískaným faulem, Safar vykopává, ale osobní souboj ve středovém kruhu končí znovu hvizd sudího, další faul...

79
    Kvalita hry neskutečně trpí spoustou faulů, hra je velmi často přerušována, domácí De Paula rozehrává volný kop na polovině soupeře z levé strany. Obrana Innsbrucku odvrací.

77
    Výtečná hlavička jednoho z hráčů Wackeru, který hlavičkuje zády k bráně, míč však končí zhruba metr vedle brány.

75
    Pro míč si "došel" gólman Safar, navíc sudí píská ofsajd.

74
    Ostrý faul hostujícího hráče na vlastní polovině, domácí rozehrají volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.

72
    Wallner však touto možností, kdy mohl dostat hosty do vedení pohrdl, posílá míč nad bránu!

71
    Byla nařízena penalta.

71
    Kofler ukazuje sudímu, že fauluje na hranici pokutového území, ale sudí je jiného názoru, nejen že mu dává žlutou kartu, ale zároveň ukazuje na značku pokutového kopu!

70
    Je před námi posledních dvacet minut, hosté rozehrávají volný kop z levé strany, ale míč letí vysoko nad bránu WAC, Kofler vykopává.

69
    Krásnou střelu se na podruhé prosazuje Wallner, který orazítkoval břevno domácí branky!