Bordeaux – Monaco 0:2 (kon.) | Évian TG – Sochaux 1:1 (kon.) | Lille – Lorient 1:0 (kon.)
Lyon – Nice 4:0 (kon.) | Nantes – Bastia 2:0 (kon.) | Rennes – Remeš 2:1 (kon.)
Valenciennes – Toulouse 3:0 (kon.)
Olympique Lyon
4:0 (1:0)
OGC Nice
Sobota 10.08.2013, 21:00 • Stade Municipal de Gerland, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Poslední gól Lyonu byl parádní tečkou za dnešním utkáním, ve kterém jsme viděli čtyři branky. Všechny padly do sítě Nice, které si tak odváží krutou porážku. Nutno ovšem dodat, že Lyon byl zejména ve druhém poločase lepším týmem a měl herní převahu, kterou dokázal přetavit ve tři nádherné góly. Nice nenavázalo na výkon z první půle, i když také mělo několik zajímavých příležitostí. Lyon díky vysokému vítězství zaujme první místo v tabulce. To je ode mne vše, hezký zbytek sobotního večera. (22:52:26)

90+2
    Lyon právě vstřelil branku!
    Domácí se zřejmě předhání v tom, kdo dá hezčí gól. YOANN GOURCUFF se postavil k trestnému kopu z 32 metrů a nekompromisní dělovkou napálil míč přes zeď do horního rohu branky. Ospina se po míči jenom ohlédl – 4:0!

90
    Utkání se bude nastavovat o dvě minuty.

88
    Po rohovém kopu Nice hlavičkoval Traoré, ale Lopes jeho pokus mířící pod břevno vytěsnil nad!

88
    Ze standardky Lyonu se mohl zrodit pokutový kop, ale píšťalka sudího Fautrela zůstala němá.

87
    Hosté naposledy střídají. Odchází Brüls, nastupuje Bruins.

86
    Do pokutového území pronikl M. Lopes a proti jeho nepříjemné bombě musel Ospina vytáhnout prvotřídní zákrok.

84
    Miguel Lopes si jako první vysloužil žlutou kartu, když zajel do Bauthéaca.

83
    Střílený centr Bahlouliho proletěl pokutovým územím Nice bez povšimnutí. V ochozech to jen zahučelo...

82
    I s další standardkou Nice si domácí poradili, míč odkopl Fofana.

81
    Pro centr si došel brankář Lopes, který navíc založil útok, ale Bahloulimu pak míč utekl.

80
    Bauthéac dostal dobrý míč do střelecké pozice, jeho následná tečovaná střela znamená roh pro Nice.

79
    Dohrál kapitán domácích Grenier, který za potlesku tribun odchází. Do hry přichází Danic.

79
    O technickou střelu se pokusil Ferri, ale zamířil jen mezi diváky.

77
    Bahlouli chtěl vysunout Lacazettea, jenže před ním dobře zasáhl Genevois. Lyon kontroluje průběh utkání, která pravděpodobně dovede do vítězného konce. Nice působí hodně neškodně.

73
    Lacazette měl na kopačce hattrick. M. Lopes jej přesně našel, ale domácí střelec míč tečoval jen kousek vedle hostující brány!

72
    Hosté však ještě nesložili zbraně. Zajímavá střela Puela však mezi tři tyče nezamířila.

71
    Dá se říci, že je po zápase. Domácí vstřelili ve druhém poločase dvě branky a mají nakročeno k zisku tří bodů.