Oostende – Leuven 1:1 (kon.) | Lierse – Cercle Bruggy 1:1 (kon.) | Mons – Charleroi 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Mechelen 0:0 (kon.)
KV Oostende
1:1 (0:1)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 10.08.2013, 20:00 • Albertparkstadion (kapacita: 8125 míst) • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno. Máme za sebou utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Oba góly dnešního klání padly z penalt. Nejprve se prosadil hostující Messoudi, po změně stran vyrovnal na konečných 1:1 Brouckaert. (21:52:42)

90
    Rozhodčí Vanbecelaere nadstavuje dvě minuty.

90
    Schmisserova střela končí vedle spojnice břevna a tyčky.

88
    Domácí trenér Frederik Vanderbiest nabádá své svěřence, aby bojovali až do samotného konce.

85
    Do konce řádné hrací doby zbývá posledních pět minut. Zatím to vypadá, že nerozhodný stav oběma celkům vyhovuje.

83
    Všem hostujícím fanouškům nyní pořádně zatrnulo. Gólman Bailly předvedl podivný zákrok, po kterém si málem srazil míč do vlastní sítě.

82
    Joren Dehond je na hřišti teprve necelých pět minut, přesto si už stihl vysloužit žlutou kartu.

79
    Další střídání. Tentokrát odstupuje Tom van Imschoot, místo kterého na hrací plochu zamíří Jimmy Hempte.

77
    A hned vzápětí tu máme změnu také na domácí straně. Místo vyčerpaného Yohana Brouckaerta přichází Thomas Foket.

77
    Hosté podruhé v zápase střídají. Ze hřiště jde Alessandro Cerigioni, kterého nahradí Joren Dehond.

73
    Marvin Ogunjimi se ocitl ve velké příležitosti, ale veškeré vzrušení bylo nakonec zbytečné. Hostujícímu útočníkovi byl odmáván a následně i odpískán ofsajd.

71
    Roh Leuvenu. Asi netřeba dodávat, že ani v tomto případě hosté nic kloudného nevymysleli.

69
    Hra se v posledních minutách uklidnila. Oba celky spíše vyčkávají a do žádných zběsilých útočných akcí se neženou.

66
    Bailly znovu v akci. Tentokrát si s rohem Oostende poradil bez větších potíží.

65
    Bailly podcenil vysoký míč, naštěstí pro Leuven jeho zaváhání neznamenalo žádné výraznější nebezpečí.

63
    Hosté by očividně rádi vrátili vedení co nejrychleji na svou stranu. Místo obránce Muhameda Subašiće přichází ofenzivní univerzál Sawaneh Ibou.

61
    Oostende právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Po faulu na útočníka Depoitreho byla nařízená penalta, kterou proměnil YOHAN BROUCKAERT – 1:1.