Karviná – Ostrava 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Most 0:3 (kon.) | Slovácko – Opava 5:1 (kon.)
Pardubice – Zlín 0:1 (kon.)
1.FC Slovácko
5:1 (2:1)
Slezský FC Opava
Sobota 24.08.2013, 11:00 • Širůch, Staré Město • Celostátní liga staršího dorostu

Dorostenci Slovácka deklasovali předposlední Opavu 5:1. Opavští fotbalisté doplatili na své chyby v obraně a ve druhém poločase inkasovali další tři branky. Hráči Slovácka ve druhé půli působili jistějším dojmem a dokázali se prosadit v pokutovém území. (12:50:54)

90
    Standardní situaci si obrana Slovácka pohlídala a Síleš odvrátil centr do pokutového území do bezpečí.

90
    Na konci druhého poločasu bude zahrávat Opava rohový kop.

89
    Martin Zagol postupoval středem hřiště do otevřené obrany Slovácka, akci pokazil nepřesnou přihrávkou do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

87
    Sadílek svým důrazem ve středu hřiště vybojoval míč a zavezl ho do pokutového území, kde přesnou přihrávkou našel Janečku, kterému se střela nepovedla a skončila vedle levé tyče branky Opavy.

86
    Poslední střídání Slovácka. Ze hřiště odešel Martin Palička a nahradil ho Michal Suchý.

84
    Martin Janečka byl kousek od hattricku, v pokutovém území byl zcela volný a nedokázal brankáře Lasáka prostřelit.

83
    Čtvrtá změna v sestavě Slovácka. Tomáše Ťoka vyměnil Robin Holík.

81
    Opava zahrávala rohový kop, na zadní tyči číhal Lavrovič, který hlavičkoval míč vedle branky domácího celku.

78
    Poslední střídání Opavy. Adama Rolného nahradil Patrik Mezera.

78
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Pátý zásah do opavské branky přidal LUKÁŠ SADÍLEK, který zužitkoval zpětnou přihrávku od Petruchy.

77
    Slovácko provedlo dvojí střídání. Lukáše Ohnutka a Filipa Rusňáka nahradili David Machalík a Erik Vinkler.

74
    Po rohovém kopu se odražený míč dostal k MARTINOVI JANEČKOVI, který technickou střelou k zadní tyči překonal brankáře Lasáka – 4:1! Pro záložníka Slovácka to byl druhý zásah v dnešním zápase.

71
    Kozubík na levé straně hledal centrem nabíhajícího Mináře, kterého si pohlídal Janetzský, který mu nedovolil si zpracovat míč a obranný zákrokem se zmocnil míče.

69
    Čtvrté střídání Opavy. Jana Oberherra vystřídal Jakub Košárek.

68
    Mačochův centr z levé strany pokryl brankář Semanko a uklidnil svůj celek, který byl několik minut pod tlakem Opavy.

66
    Domácí celek měl výhodu z hranice velkého vápna standardní situace. Ťok s Janečkou volný přímý kop zahráli nakrátko. Druhý jmenovaný nacentroval míč do pokutového území, kde jej hostující hráči odvrátili do bezpečí.