Fulham – Arsenal 1:3 (kon.) | Everton – West Brom 0:0 (kon.) | Hull City – Norwich 1:0 (kon.)
Newcastle – West Ham 0:0 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.) | Stoke – Crystal Palace 2:1 (kon.)
Aston Villa – Liverpool 0:1 (kon.)
Everton FC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 24.08.2013, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:02:53)

Dnešní utkání sice skončilo bezbrankovou remízou, ale sledovali jsme velmi pohledné utkání, v němž byli více času aktivnější fotbalisté Evertonu. Ani jim se ale gól vstřelit nepodařilo, a to i zásluhou výtečných zákroků Bena Fostera, kterého zdatně nahradil v 78. Daniels. I on se předvedl ve velmi dobrém světle a hosté si tak z hřiště silného Evertonu odváží velice cenný bod, z něhož se přímo na hřišti mohl těšit i Čech Matěj Vydra, který se dostal na hřiště v 67. minutě.

90+5
    Rozhodčí ještě nechá rozehrát rohový kop Evertonu z pravé strany. Daniels prodlužuje míč a to je všechno z dnešního zápasu, sudí píská konec!

90+4
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání, Everton na polovině WBA.

90+2
    Diváci si žádají odpískání ruky bránícího hráče WBA v pokutovém území, sudí je jiného názoru.

90+1
    Daniels vytěsňuje míč z pravé strany na břevno!

90+1
    Ještě čtyři minuty se bude hrát dnešní zajímavé utkání mezi domácím Evertonem a hostujícím WBA.

90
    Začala devadesátá minuta, i přes "jiskření" v závěrečných minutách utkání, stále je stav nerozhodný 0:0!

89
    Everton měl k dispozici dva rohové kopy, ale ani z jednoho branku WBA neohrozili.

88
    Daniels zasahuje proti střele Colemana z pravé strany.

87
    Naismith padá v pokutové území soupeře, ale to byl naivní pokus o "vymodlení" si penalty.

86
    V závěru utkání to vypadá, že oba týmy se snaží o vstřelení dost možná rozhodujícího gólu, podaří se to někomu?