Austria – Dinamo Záhřeb 2:3 (kon.) | Basilej – Ludogorec 2:0 (kon.) | Legia – FCSB 2:2 (kon.)
PAOK – Schalke 2:3 (kon.) | Arsenal – Fenerbahce 2:0 (kon.)
PAOK Soluň
2:3 (0:1)
FC Schalke 04
Úterý 27.08.2013, 20:45 • Stadio Toumba, Soluň (kapacita 28703 míst) • Liga mistrů (předkola)

90
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Do základní skupiny Ligy mistrů posílá Schalke ÁDÁM SZALAI, který dokončil skvělou práci Juliana Draxlera střelou do prázdné branky!

79
    PAOK Soluň právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Přímý kop Stocha přistál přesně na hlavě KOSTASE KATSOURANISE, který lehkým obloučkem poslal míč přesně k levé tyči Hildebrandovy branky a domácím už stačí pouze jedna branka k postupu!

67
    Fanoušci hostů, kteří jsou jedinými šťastlivci, kteří se dostali na stadion, nyní ve svém sektoru bouří! Max Meyer našel krásnou kolmicí za obranu JULIANA DRAXLERA, který obešel brankáře Jacoba a do prázdné branky výrazně přibližuje Schalke do základní skupiny Ligy mistrů!

53
    Obrovská vůle po vyrovnání v podání domácích je vyslyšena již po 8 minutách druhé půle! Kitsiou našel parádní kolmicí mezi obránci volného STEFANOSE ATHANASIADISE, který nekompromisně pověsil míč do levé šibenice!

43
    Zčista jasna tu máme úvodní branku! Dlouhý míč až do pokutového území Soluně našel přesně Učidu, který trochu šťastně posunul míč na ÁDÁMA SZALAIE, který v pádu posílá Schalke do vedení a zároveň také přibližuje postupu!

Adam Lacek

Branky: 53. Athanasiadis (Kitsiou), 79. Katsouranis (Stoch) – 43. Szalai (Učida), 67. Draxler (Meyer), 90. Szalai (Draxler)

Karty:   87. Kitsiou (SOL) – 19. Jones (SCH), 78. Santana (SCH)   64. Jones (SCH)

PAOK Soluň: Jacobo – Kitsiou, Katsouranis, Miguel Vítor, Skondras – Lucas (80. Georgiadis), Kace, Tziolis, Stoch – Salpingidis (c) (74. Sekou), Athanasiadis (74. Necid)
    FC Schalke 04: Hildebrand – Učida, Felipe Santana, Höwedes (c), Fuchs – Höger, Jones – Farfán (83. Matip), Draxler, Clemens (61. Meyer, 70. Neustädter) – Szalai

Rozhodčí: Kuipers – van Roekel, Zeinstra (všichni Nizozemsko)