Kärpät – Kometa Brno 2:1 (kon.) | IFK Helsinky – Jokerit 0:4 (kon.) | Fribourg – Djurgården 0:1 (kon.)
Chomutov – JYP 3:6 (kon.) | Pardubice – Tappara 3:2 (1:0 po s.n.) | Zug – Färjestad 1:4 (kon.)
Luleå – Plzeň 1:0 (kon.) | Vienna Capitals – HV71 1:2 (kon.) | Zürich – Frölunda 3:1 (kon.)

Lions právě vstřelili branku!
    Chyba v rozehrávce hostů znamená další branku v podání Zürychu. Luca Cunti zachytil přihrávku Frölundy a poslal kotouč přesně na hůl RYANA KELLERA, který kotouč dopravil do prázdné branky.

56:31
    Frölunda střídá brankáře. Místo Johanssona, který se zřejmě zranil při posledním zákroku, nastupuje Fernstroem.

52:08
    Obrovská šance pro Zürych. Blindenbacher nyní netrefil volnou branku Frölundy, když se Johansson snažil zneškodnit šanci Nilssona. Ten, ale poslal kotouč napříč brankovistěm právě na hůl Blindenbachera, který ale mijí branku!

47:34
    Z týmu Zürychu je vyloučen hráč Senteler na dvě minuty za držení.

45:00
    Obrovská šance pro Frölundu. Backman dostal krásně nabito od svého spoluhráče Bohma. Jeho střela, ale orazítkovala pouze horní tyč!

41:13
    Je tu další přesilovka pro domácí Lvi. Z týmu Frölunda Indians je vyloučen hráč Figren na dvě minuty za hákování.

34:49
    A je tu zvrat utkání. Zürych jde do jednobrankévého vedení díky střele PATRICKA GEERINGA. Asistence: Mark Bastl.

31:58
    A následuje vyloučení v domácím týmu. Na dvě minuty odchází za katr Nilsson – hákování.

30:18
    Je vyrovnáno. Jako nůž máslem se dostal do přečíslení tým Zürychu. Hächler poslal kotouč přesně na hůl Shannona a ten poslal skákavý kotouč ROMANU WICKOVI, který prostřelil Johanssona.

17:40
    Tohle je obrovská příležitost pro Indiány z Frölundy!

17:38
    Bude se hrát 5 na 3. Z týmu Zürychu je na dvě minuty vyloučen Seger za hrubost.

17:30
    Z týmu Zürychu vyloučen na dvě minuty hráč Stoffel za hrubost.

14:05
    Z týmu Frölunda vyloučen na dvě minuty hráč Collberg za držení.

09:00
    Hra se nám vyrovnává. Z týmu Zürychu je na dvě minuty vyloučen Blindenbacher dvě minuty za krosček.

08:15
    Na trestnou lavici míří hráč Frölundy Indians Axelsson dvě minuty za sekání.

07:17
    Frölunda právě vstřelila branku!
    První branku dnešního utkání střílí hráč Frölundy MAGNUS KAHBERG. Asistence: Joel Lundqvist.

Ondřej Boháč

Branky a nahrávky: 31. Wick (Shannon, Hächler), 35. Geeringa (Bastl), 60. Keller (Cunti) – 8. Kahberg (Lundqvist)

ZSC Lions: Flüeler (Wolf) – Geering, Blindenbacher, Schnyder, Seger, Maurer, Stoffel, Hächler, Bärtschi – Kenins, Cunti, Nilsson – Wick, Shannon, Keller – Bastl, Schäppi, Baltisberger – Künzle, Senteler, Zangger.
    Frölunda HC: Johansson (56:31.Fernström) – Persson, Klingberg, Djuse, Gustafsson, Bäckman, Bohm, Fernholm, Backman – Olsen, Lundqvist, Kahnberg – Brunnström, Olimb, Figren – McGrath, Wennberg, Collberg – Axelsson, Lasu, Jonathan.