Kärpät – Kometa Brno 2:1 (kon.) | IFK Helsinky – Jokerit 0:4 (kon.) | Fribourg – Djurgården 0:1 (kon.)
Chomutov – JYP 3:6 (kon.) | Pardubice – Tappara 3:2 (1:0 po s.n.) | Zug – Färjestad 1:4 (kon.)
Luleå – Plzeň 1:0 (kon.) | Vienna Capitals – HV71 1:2 (kon.) | Zürich – Frölunda 3:1 (kon.)
Bern – Brynäs 1:2 (kon.)
ZSC Lions
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Frölunda HC
Sobota 31.08.2013, 19:00 • Kunsteisbahn Chreis, Dübendorf • European Trophy

To je ode mne pro dnešek všechno. Přeji Vám zbytek hezkého dne.
    Já se s Vámi loučím a budu se těšit někdy zase u onlajnů napočtenou.

Nejlepší hráči utkání 1. Magnus Kahnberg (Frölunda Indians) 2. Patrick Geering (ZSC Lions Zürych) 3. Ryan Shannon (ZSC Lions Zürych).

Je za námi další utkání European Trophy, ve kterém překvapivě vítězí domácí Zürych nad Frölundou 3:1.

60:00

59:44
    Frölunda pouze brání a utkání se dohrává za mohutného aplausu domácích fanoušků.

59:15
    Lions právě vstřelili branku!
    Chyba v rozehrávce hostů znamená další branku v podání Zürychu. Luca Cunti zachytil přihrávku Frölundy a poslal kotouč přesně na hůl RYANA KELLERA, který kotouč dopravil do prázdné branky.

58:00
    Frölunda odvolává golmana. Fernström míří na střídačku.

58:00
    Do konce utkání zbývají dvě minuty a Frölunda se snaží s vypětím všech sil vyrovnat.

57:13
    Dnešní utkání sleduje 3138 diváků.

56:31
    Frölunda střídá brankáře. Místo Johanssona, který se zřejmě zranil při posledním zákroku, nastupuje Fernstroem.

53:56
    Hra je opravdu hodně rozkouzkovaná. Nyní se vhazuje po levici Johanssona.

52:53
    Oddechový čas pro hosty.

52:08
    Obrovská šance pro Zürych. Blindenbacher nyní netrefil volnou branku Frölundy, když se Johansson snažil zneškodnit šanci Nilssona. Ten, ale poslal kotouč napříč brankovistěm právě na hůl Blindenbachera, který ale mijí branku!

50:14
    Do konce utkání zbývá něco okolo deseti minut a hra se nám malinko uklidnila. Nyní se šance střídají na obou stranách.

49:34

47:34
    Z týmu Zürychu je vyloučen hráč Senteler na dvě minuty za držení.

45:41
    Frölunda je velice blízko vyrovnání. Nyní zamkla Zürych ve své třetině a brankář Flüeler je pod palbou soupeře.

45:00
    Obrovská šance pro Frölundu. Backman dostal krásně nabito od svého spoluhráče Bohma. Jeho střela, ale orazítkovala pouze horní tyč!

Ondřej Boháč

Branky a nahrávky: 31. Wick (Shannon, Hächler), 35. Geeringa (Bastl), 60. Keller (Cunti) – 8. Kahberg (Lundqvist)

ZSC Lions: Flüeler (Wolf) – Geering, Blindenbacher, Schnyder, Seger, Maurer, Stoffel, Hächler, Bärtschi – Kenins, Cunti, Nilsson – Wick, Shannon, Keller – Bastl, Schäppi, Baltisberger – Künzle, Senteler, Zangger.
    Frölunda HC: Johansson (56:31.Fernström) – Persson, Klingberg, Djuse, Gustafsson, Bäckman, Bohm, Fernholm, Backman – Olsen, Lundqvist, Kahnberg – Brunnström, Olimb, Figren – McGrath, Wennberg, Collberg – Axelsson, Lasu, Jonathan.