Arouca – Rio Ave 1:0 (kon.) | Marítimo – Olhanense 1:1 (kon.) | Belenenses – Nacional 2:3 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Braga 1:0 (kon.)
Gil Vicente FC
1:0 (0:0)
SC Braga
Neděle 01.09.2013, 21:00Portugalská Primeira Liga

Neskutečný zápas. Kdo jej mohl sledovat, určitě neprohloupil. Domácí tým byl před utkáním outsiderem, který mohl překvapit. A překvapil. Osobně jsem mu nevěřil ani po poločase, natož když v 58. minutě dostal už druhou červenou kartu a hrál v devíti hráčích. Nakonec však Luan v 66. minutě rozveselil tribuny stadionu v Barcelos. Domácí pak náskok udrželi a vyhráli! Vicente tak svého dnešního soupeře přeskočil v tabulce a po třech kolech okupuje 5. pozici před šestou Bragou. Děkuji za sledování, na shledanou. (23:10:27)

90+5
    Žlutou kartu dostal i náhradní brankař domácího týmu Patterson-Sewell.

90+5
    Konec utkání je velmi nervózní. Braga neunáší prohru a Vicente zbytečně zdržuje.