Prešov – Michalovce 0:1 (kon.) | Vítkovice – Poprad 6:1 (2:1 po s.n.) | Třinec – Olomouc 5:3 (kon.)
Košice – Zvolen 6:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Most – Kadaň 3:5 (kon.) | Děčín – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Opava 7:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Martin 3:6 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:1 (kon.)
Zlín – Trenčín 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Břeclav – Prostějov 2:1 (kon.)

Konec zápasu. (20:11:09)

Výsledek celkového utkání Dukla Trenčín x PSG Zlín je 4:2 .Nájezdy vyhrál tým Dukla Trenčín 1:0

60:00
    Probíhají nájezdy

59:07
    A Zlín opět stříli branku! Autorem branky je hráč č.55 Melenovský Marek asistoval hráč č. 22 Ondráček Jiří

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty 3.třetiny.Po konci zápasu proběhnou 3 nájezdy na obou stranách týmu.

52:13
    Hrač Dukly Trenčín č.21 Troliga Tomáš vyloučen za držení hole.

38:01
    Po nádherné nahrávce přes celé hřiště Veselý zužitkoval tuto nahrávku a střelil z poza hráče k tyčce gól.

34:17
    Vyloučen hráč Zlína č.55 Melenovský Marek,zdržování hry

31:27
    Domácí tým PSG Zlín vyrovnává v oslabení, kdy Leška z nulového úhlu střelil vyrovnávací gól.

31:17
    Hráč zlínského týmu Petr Holík nevyužil příležitost samostatného nájezdu na golmana Nagyho Adama