Sparta – Chomutov 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Salzburg 4:5 (kon.) | Tappara – TPS 5:3 (kon.)
Kärpät – Luleå 6:2 (kon.) | JYP – Kuopio 3:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 4:3 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 3:2 (2:0 po s.n.) | Brynäs – Djurgården 5:4 (kon.) | Frölunda – Färjestad 5:2 (kon.)
Eisbären – Hamburg 4:6 (kon.) | Zürich – Zug 3:2 (kon.)
Tappara Tampere
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
TPS Turku
Pátek 06.09.2013, 17:30 • Hakametsä, Tampere (7600). • European Trophy

Děkuji za pozornost. Na shledanou u sledování dalších onlajn přenosů. (19:57:51)

Tappara uhájila domácí území a stejně jako včera dokázala porazit TPS Turku. Domácí sice jednou přišli o vedení, ale otočili zápas a uhájili vítězství.

V závěru se strhla pořádná bitka a potrestáni jsou tři hráči. Mäkinen 2+10 minut (Tapppara), Morrisonn 2+2+10 minut a Paré 10 minut (oba TPS).

60:00

59:31
    Kuusela minul prázdnou branku!

59:03
    Vhazuje se ve středním pásmu. Norrena stále na střídačce.

58:52
    Tappara vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:28
    Norrena znovu opouští led a odchází na střídačku. Hosté opět v šesti.

57:56
    Tappara právě vstřelila branku!
    OLLI PALOLA přebruslil obránce soupeře a vrací dvojnásobné vedení pro Tapparu. Bez asistence.

57:31
    TPS právě vstřelilo branku!
    Máme zaděláno na drama, když hostům vyšla početní výhoda a k tomu Norrenou na střídačce. Podruhé se dnes prosadil DAN SEXTON. Asistence: Steven Seigo.

56:44
    Norrena odchází na střídačku a TPS Turku hraje v šesti proti čtyřem.

46:35
    Jormakka odchází na trestnou lavici za podražení.

55:45
    Hosté zahrozili, ale snížení si Rasmus Kulmala nevynutil.

55:00
    Odehráno je pětapadesát minut a domácí vedou o dvě branky.

53:32
    1918 diváků sleduje tento duel European Trophy.

51:02
    Järvinen skvěle zabránil soupeři v útočné akci.

50:27

49:41
    Přesilová hra hostů běží, ale žádné vzrušení se zatím neděje.

David Šimon

Branky a nahrávky: 18. Jormakka (Ilomäki, Puistola), 33. Bailen (Kuusela, Erkinjuntti), 38. Peltola (Erkinjuntti), 48. Järvinen (Peltola, Tabaček), 58. Palola – 25. Mähönen (Laakso), 28. Sexton (Koskiranta, Morrisonn), 58. Sexton (Seigo)

Tappara Tampere: Hetényi (Matsola) – Puistola, Aalto, Kankaanperä, Bailen, Saravo, Tabaček, Mäkinen, Rauhala – Nieminen, Malinen, Kuusela – Erkinjuntti, Ilomäki, Jormakka – Connolly, Plíhal, Palola – Järvinen, Peltola, Haapala
    TPS Turku: Norrena (Hostikka) – Morrisonn, Seigo, Vittasmäki, Friman, Palmroth, Pulli, Karhu, Rantanen – Sexton, Koskiranta, Paré – Mähönen, Laakso, Sointu – Miettinen, Virtala, Bertrand – Kulmala, Tuominen, Famulare

Rozhodčí: Favorin, Leppäalho