Val. Meziříčí – Orlová 0:0 (*18:00) | Slavia – Ústí n/L 3:3 (kon.) | Nitra – Piešťany 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Füchse 4:3 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 1:1 (kon.) | Milevsko – Jindř. Hradec 5:7 (kon.)
K. Vary – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Přerov 3:3 (po s.n.)
HC Slavia Praha
3:3 (0:1, 2:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 06.09.2013, 13:00Přípravné zápasy

Ve třetí části byly k vidění ještě dvě branky, po jedné na obou stranách. Nejdříve dostal Ústí do vedení svým druhým gólem v zápase Václav Meidl. Když u ž to vypadalo, že si hosté připíšou na závěr přípravy vítězství, vyrovnal Juraj Valach. Obě mužstva se tak před začátkem ligových soutěží rozešla smírně. Ode mě je to z tohoto zápasu vše a zvu Vás na sledování prvního kola extraligy juniorů, které se odehraje dnes od 18:00. Slavia v něm vyzve Třinec. (15:08:26)

60:00

59:25
    Hosté si vybrali oddechový čas.

59:25
    Poživilovi ránu od modré tečoval přesně do Furchovy lapačky Roubík.

57:40
    Slavia právě vstřelila branku!
    Klhůfek nejdříve křižnou přihrávkou vybídl ke skórování Krenželoka, ten však trefil jen přesouvajícího se Dlouhého. Vyražený puk nejdříve dojel JURAJ VALACH a nekompromisně ho poslal za bezmocného ústeckého gólmana! Asistence: Lukáš Krenželok a Pavel Klhůfek.

57:20
    Žejdl obehrál tři protihráče a poté ještě přihrával Krenželokovi, ten se k puku ale nedostal.

56:42
    Sešívaní se pokoušejí usadit v útočné třetině, Ústí se ale brání velice dobře.

55:20
    Klhůfek našel jen připravenou lapačku Dlouhého.

54:49
    Jelínkovi střelu vytěsnil Dlouhý k Whartonovi, který ale v jasné příležitosti promáchl!

53:35
    Po chybě Antonína Růžičky mířil sám na Furcha Boháč, předvedl kličku do bekhendu, narazil ale na beton roztáhnutého Furcha!

52:55
    Kotouč se odrazil od zadního mantinelu k Žejdlovi, který před sebou měl odkrytou klec, obránce Ústí ale dokázal puk odpálit do bezpečí.

52:22
    Ústí hraje v plném počtu.

51:58
    Holub našel skulinku mezi bruslemi obránce a ihned vypálil, Dlouhý byl ale připraven.

50:43
    Krenželok se zjevil u pravé tyčky ve výborné šanci, ani nadvakrát ale Dlouhého nepřekonal.

50:22
    Přeučil několikrát šťouchl do Vladimíra Růžičky. To si nenechal líbit David Štich a Přeučilovi pořádně ukázal, kdo je tady doma. Petr Přeučil (UNL) tak inkasuje dvouminutový trest za faulování Růžičky, k tomu ještě 5 minut a dokonce zápasu. David Štich (SLA) obdržel 5 minut a do konce utkání. Slavia má přesilovku.

49:52
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Boháč se v rohu hřiště perfektně zorientoval a našel přesně VÁCLAVA MEIDLA, který už neměl problém poslat puk za přesouvajícího se Furcha! Asistence: Daniel Boháč a Ondřej Holomek.

48:42
    Přeučil se snažil přehodit Furchův beton, ležící brankář domácích ale svoji svatyni uhájil.

48:35
    Slavia vyhodila.

David Mencl

Branky a nahrávky: 23. Jelínek, 31. Růžička (Sklenář, Žejdl), 58. Valach (Krenželok, Klhůfek) – 9. Meidl (Holomek, Boháč), 21. Sklenička (Roubík), 50. Meidl (Boháč, Holomek)

HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Kadlec, A. Růžička, Holub, Valach, Štich, Wharton, Kolařík, Chalupa – Skokan, Tomica, Žejdl, Bednář, Klhůfek, Jelínek, Krenželok, Poletín, Micka, Sklenář, V. Růžička, Stránský
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Dlouhý) – Grin, Sklenička, Vobořil, Vaněk, Poživil, Holomek, Brož, Černý – Tůma, Roubík, Přeučil, Dostálek, Procházka, Pořický, Budínský, Meidl, Boháč, Vávra, Baránek, Rod