Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Vsetín – Olomouc 2:7 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 1:6 (kon.)
Poruba 2011 – Vítkovice 3:7 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:1 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.)
Ústí n/L – Letňany 3:2 (kon.) | Písek – Jihlava 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 0:5 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 4:3 (2:1 po s.n.) | Třinec – Zlín 4:5 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
Rytíři Kladno
Pátek 06.09.2013, 17:00 • ČEZ Aréna, Plzeň • Extraliga staršího dorostu

I poslední třetinu dokázali výsledkově ovládnout hráči hostujícího Kladna, když poslední šestou branku vstřelil z dalšího brejku Keszi. Hráči Plzně nabídli hostům několik šancí vlastní nepozorností, dvě z těch šesti branek vstřelili hráči hostů po samostatných únicích a na začátku druhé třetiny navíc skóroval také Keszi z trestného střílení. Sečteno a podtrženo, mnohem lepší vstup do sezóny tak zaznamenalo Kladno, které Plzeň na jejím ledě porazilo vysokým rozdílem 1:6.

Pro dnešek se s vámi loučím a těším se někdy příště u onlajnů z extraligy staršího dorostu. (19:04:51)

60:00

59:41
    Plzeň se ještě naposledy snaží probojovat do útočné třetiny a ohrozit kladenskou branku.

58:43
    Po rychlém přechodu se Rytíři dostali do přečíslení 3 na 2, ale po špatné přihrávce puk vlastně jen odevzdali domácím.

58:12
    Další sražená rána domácích končí nad brankou Vladaře.

57:25
    Kladenští se teď drží na kotouči a kombinují v útočném pásmu.

56:21
    Duchapřítomně se teď vrhl proti křižné přihrávce před brankou Zeman a hokejkou ji na poslední chvíli vypíchl před zcela osamoceným Plimlem.

55:06
    Kadlecovu střelu zápěstím srazil do ochranné sítě Kaňák. Bude se vhazovat v útočném pásmu Kladna.

54:31
    Volfova dělovka od modré končí ve výstroji brankáře hostí.

53:55
    Škoda pro Plzeň, že teď Kokoška na modré čáře ztratil rovnováhu. Jinak by totiž mohl zachytit nepřesnou přihrávku mezi kladenskými obránci a v cestě k Vladařovi by mu už nikdo nestál.

53:11
    Balcarovu ránu od modré svým tělem obětavě zablokoval Vracovský a jeho spoluhráči mohou vyrazit vpřed.

52:33
    Ofsajd Plzně.

52:21

51:50
    Nepřesná přihrávka Švarce na Polívku opět vyhání domácí z útočné třetiny.

51:28
    Švarc nyní branku hostů přestřelil a odražený kotouč hosté dokázali vyhodit.

50:49
    Polívka se odhodlal ke střele od modré, ale zamířil jen na prostředek branky, a Vladař tak s jeho pokusem neměl větší problémy.

50:21
    Nyní si Beneš došel pro faul v souboji u mantinelu. Patrik Balcar (KLA) dostává menší trest za sekání.

49:27
    Plzeň se snaží a její hráči hrají agresivně, ale stále se jim nedaří probojovat do nějaké větší šance.

47:55
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Další proměněný samostatný únik pro kladenské dorostence! VINCENT KESZI už dává svoji druhou branku, když se utrhl na útočné modré čáře a Zemana překonal přesnou střelou do horní poloviny branky. 1:6! Asistence: Aleš Kadlec.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 23. Suchý (Švarc, Kaňák) – 10. Hajný (Kaprál), 21. Keszi (TS), 23. Čermák (Janeček), 30. Bláha, 38. Havelka (Matula), 48. Keszi (Kadlec)

HC Plzeň 1929: Štekr (30. Zeman) – Kaňák, Polívka, Hůlka, Pokorný, Prokop, Volf – Vlček, Švarc, Suchý, Vracovský, Beneš, Stráský, Hajšman, Vavřička, Kokoška, Kučera, Krystl
    Rytíři Kladno: Vladař (Melančin) – Havelka, Hajný, Libecajt, Patyk, Kružik, Bláha, Doudera, Matula, Pliml, Schildhabel, Janeček, Chládek, Čermák, Balcar, Keszi, Kaprál, Borkovec, Kadlec

Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek