Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 0:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:5 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 0:3 (kon.)
Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:1 (kon.)
Letňany – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:5 (0:2 po s.n.) | Sparta – HC Plzeň 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 07.09.2013, 12:30 • KAJOT ARENA • Extraliga staršího dorostu

59:44
    Hostující Peška zalehl puk v obranném pásmu a je za to vyloučen. Kometa hraje v šesti proti čtyřem.

50:42
    Příležitost pro Brňany. Petr Procházka je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

42:43
    Šance pro domácí. Schmied je vyloučen za držení hole.

35:59
    A Kometa jde do čtyř. Za podražení je vyloučen Gotthard.

30:17
    Zlín měl hrát přesilovku, jenomže při snaze o nasazení šestého hráče hosté zazmatkovali a chvíli hráli v sedmi. Hosté tak dostanou dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě a domácího Sedláčka nemusí tolik mrzet trest za dvouminutové bránění.

23:43
    První vyloučení na straně Zlína. Kobylík je trestán za sekání.

21:25
    Sudí zatím vylučuje jenom domácí hráče. Lukáš Gotthard odsedí dvě minuty za podražení.

18:33
    I druhým vyloučeným v zápase bude domácí hokejista. Za sekání posílá sudí Humpolíček na dvě minuty za katr Petra Kratochvíla.

12:22
    Teď ale mají hosté další šanci k navýšení skóre. Prvním vyloučeným zápasu je domácí obránce Šnajnar. Důvodem je nedovolené bránění.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 45. Havlát (Hroudný, Gotthard), 53. Denk (Hroudný) – 11. Werbik (Peška, Valášek), 38. Hladiš (Kobylík), 48. Hladiš (Vyoral)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Kubeš, Švejda, Marcello, Šnajnar, Sedláček, Kališ, Gotthard – Denk, Garčic (C), Nohel, Biolek, Dvořák, Dymáček, Hroudný, Kratochvíl, Hasoň, Havlát.
    Trenér: Jan Konečný.

Berani Zlín: Ling (Haloda) – Schmied, Procházka, Kosorin, Řezníček, Gazda, Hradila, Kobylík, Babchuk – Hladiš (C), Vyoral, Rezek, Pavlůsek, Bumbál, Valášek, Peška, Kolařík, Werbik, Strmiska.
    Trenér: Tomáš Valášek.

Rozhodčí: Humpolíček – Brůžička, Maťašovský