Třinec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:4 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 5:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:0 (kon.) | Vsetín – Jihlava 5:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (1:1, 0:1, 2:2)
HC Olomouc
Sobota 14.09.2013, 12:30 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

52:59
    Olomoucký Josef Fibrich vystřelil puk mimo hřiště, je tu další početní výhoda domácích.

42:53
    Šance pro Kometu. Za hákování si dvě minuty odsedí Dominik Bauer.

40:51
    Kometa jde navíc do čtyř, těsně po Fibrichově gólu ho zasáhl do obličeje holí JakuBb Zbořil a je vyloučen na 2+2 minuty. Jedna dvouminutovka je mu ale odpuštěna, protože gól tak padl ve výhodě. Druhou si však už domácí bek musí odsedět.

33:39
    Kozel s Kociánem se teď do sebe vzájemně pustili. Hostující Kocián dostane dvě minuty za sekání, Kozel to stejné, ale navíc ještě dvě minuty za hrubost. Olomouc tak bude hrát klasickou přesilovku.

26:26
    Aktivitou si Kometa vysloužila přesilovou hru. Za sekání je potrestán Zbyněk Hradil.

22:25
    Zohorna trefil vysokou holí Rajnochův obličej a bez řečí odjíždí na trestnou lavici. Hosté si zahrají druhou přesilovku.

11:49
    První přesilovka pro domácí. Za držení je vyloučen Tadeáš Kocián.

01:22
    Domácí špatně střídají, chvíli jich hrálo šest a to znamená jediné. Radek Klaus odpyká dvě minuty za hráčskou lavici, hosté mají přesilovku.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 15. Raška (Zohorna, Klaus), 50. Jenyš (Papp), 59. Zbořil – 4. Jergl (Brančík), 40. Bauer (Zezula), 41. Fibrich (Rajnoch), 42. Rašner (Jergl, Škůrek)

HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) – Šidák, Cívka, Štancl, Sedlák (C), Zbořil, Vlček, Vojáček, Vágner – Kozel, Klaus, Papp, Raška, Mrázek, Jenyš, Beneš, Boček, Zohorna R., Boltvan, Grünwald, Ondráček.
    Trenér: Pavel Pazourek.

HC Olomouc: Kochta (Slezák) – Škůrek, Hradil, Brančík, Soukal, Rašner, Brandýs – Markl, Bauer, Fibrich, Jergl, Kocián, Rajnoch, Králík, Ostřanský, Vrána, Beták, Zezula, Nedopil, Čamek.
    Trenér: Kamil Přecechtěl.

Rozhodčí: Homola – Otáhal, Měkýš