Olomouc – Vsetín 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 1:7 (kon.)
Warriors Brno – Havířov 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.)
Zlín – Přerov 4:3 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 4:6 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 7:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:2 (1:1, 0:1, -:-)
HC Kometa Brno
Neděle 15.09.2013, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:24
    Martin Süss se provinil a vyrovnává tak počty na hřišti. Hradec se žene za vyrovnáním! Podaří se mu to:

56:35
    Martin Hejna se nyní ocitl úplně sám před brankou. Nedokázal ale v rychlosti zakončit. Veliká škoda, Hradec mohl vyrovnat!

54:21
    Vyloučení Michala Furcha. Hradec bude mít jednu z posledních šancí na vyrovnání.

40:44
    Martin Hejna se dostal do skvělé šance, jeho zakončení se však nevydařilo kvůli faulu. Hradec tak bude mít přesilovku.Na trestnou jde Michal Furch.

35:53
    Martin Hejna na dvě minuty oslabí domácí.

31:20
    Štěpán Matějček dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Brno.

29:14
    Příliš mnoho hráčů Brna na ledě. Trest odsedí Klenec a Hradec tak má další šanci ke skórování.

17:54
    A pozor. Hradec bude hrát nakonec přesilovou hru. Za hákování si jde na dvě minuty sednout Mlynář.

16:40
    Hrát se teď bude čtyři na čtyři. Současně vyloučen z Hradce Hejna a z Brna Kučera.

08:14
    Marek Škvrně dostává dvě minuty za faul kolenem. Domácí budou mít přesilovou hru.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 8. Pavlík (Hidveghy) – 14. Mlynář (Gajarský, Zábranský), 39. Klenec (Gajarský)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Weiss) – Brádler, Šimůnek, Hroudný, Muška, Šalda, Fanderlik, Jonáš – D. Matouš, Matějček, Pažourek, Hanousek, M. Matouš, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Maršík, Kynčl, Hejna, Hidveghy, Pavlík "C". Trenér: Tomáš Martinec
    HC Kometa Brno: Dostál (Šindelka) – Jeřábek, Trnka, Furch, Mikyska – Zábranský, Kučera, Král, Knap, Gajarský, Škvrně, Čejka, Matula, Mlynář "C", Šmída, Klenec, Süss, Tauwinkl. Trenér: Marek Moskal

Rozhodčí: Machač – Veinfurter, Novák