Jihlava – Olomouc 6:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:4 (1:2, 4:2, 1:0)
HC Olomouc
Pondělí 16.09.2013, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL extraliga juniorů

55:05
    Dukla bude mít možnost zvýšit svoje vedení. David Škůrek totiž dostává dvě minuty za krosček.

47:19
    Tak tohle na led rozhodně nepatří a fair-play teď hodně pláče. Tadeáš Kocián naprosto zbytečně dohrál po své střele Dominika Svobodu a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. To se samozřejmě nemohlo líbil domácímu Hynku Tobolovi, který je také vyloučen – dvě minuty, hrubost.

45:45
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Josef Fibrich dostává dvě minuty za držení.

43:01
    Králík se prokličkoval až před Svobodu, kde byl seknut Jiřím Valou (JIH) a Olomouc si tak zahraje přesilovou hru.

30:36
    Síly na ledě se srovnají. Domácím se nepodařilo dostat před Kochtu, naopak Olomouc chvilku operovala před Svobodou, kde Erik Polívka zahákoval Jergla a rozhodčí jeho prohřešek viděli. Obránce Dukly dostává dvě minuty.

29:38
    Minutu před koncem přesilové hry Dukly je tu další příležitost pro červenožluté. Alex Rašner dostává dvě minuty za držení.

25:03
    Zákrok olomouckého Tadeáše Kociána na domácího Marka Vantucha rozhodčí viděl a trestá útočníka hostů dvouminutovým trestem za vražení na hrazení.

14:49
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Před brankou Svobody vznikla menší mela, při které se dopustil faulu jihlavský Tobola hákování a dostává za svůj prohřešek dvě minuty.

10:13
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Šimon Beták (OLO) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 9. Polívka, 21. Molnár (Žáček), 26. Tobola (Dundáček), 35. Lupač (Juráň, Molnár), 39. Juráň (Molnár), 58. Vala J. – 12. Jergl (Rašner), 19. Ostřanský (Jergl), 25. Králík (Jergl), 36. Fibrich (Kocián)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Fučík) – Tobola, Dundáček, Polívka, Žáček, Čermák, Vala D., Březka – Severa, Jícha, Vala J. – Lupač, Juráň, Molnár – Nováček, Vantuch, Mahút – Beran, Sladký
    HC Olomouc: Kochta (35. Slezák) – Škůrek, Brančík, Kreigher, Rašner, Soukal, Brandýs, Hradil, Horák – Ostřanský, Králík, Jergl – Kocián, Fibrich, Rajnoch – Bauer, Beták, Zezula – Konečný, Nedopil, Markl

Rozhodčí: Talpa – Dančišin, Matějček