Magnitogorsk – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Nižněkamsk – Vladivostok 6:5 (2:1 po s.n.)
Čerepovec – Minsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Doněck 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Záhřeb 3:0 (kon.)
po s.n. (2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
6:5 (1:1, 2:2, 2:2 – 0:0)
Admiral Vladivostok
Pondělí 16.09.2013, 17:00KHL

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek pondělí!

V dramatickém a na góly bohatém zápase nakonec berou dva body za vítězství 6:5 po samostatných nájezdech hráči Nižněkamsku. Bylo to utkání plné zvratů. Admiral se ve druhé třetině dostal do vedení 1:3, ale to ani do přestávky neudržel a v průběhu třetí části naopak utekli na dvougólový rozdíl domácí. Také Vladivostok však dokázal tento deficit zlikvidovat a o vítězi duelu musely rozhodnout až nájezdy. V nich byli šťastnější domácí, o jejichž výhře rozhodl Michail Anisin.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk

Autorem branky je MICHAIL ANISIN.

Lisin Sudnicina neprostřelil a domácí tak v nájezdech vítězí!

Anisin udělal bekhendovou kličku a poslal kotouč pod betonem Lundströma do sítě – 2:1.

Milovzorov neproměnil.

Enver Lisin dává – 1:1.

Petr Koukal se pokusil o bekhendovou kličku, ale dal si kotouč moc daleko a Lundströma už nepřekonal.

Barbaševa vychytal Sudnicin.

Sergej Děmagin bekhendovou kličkou uspěl – 1:0.

Jako první jel hostující Bergfors. Zkusil domácího gólmana propálit, ale Sudnicin vyrazil.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení vítěze neurčilo. Rozhodnout tak musí nájezdy.

Střely na branku v prodloužení – 1:3
    Střely na branku celkem – 38:33

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Ve vlastním oslabení vyrazil vpřed Petr Koukal. Obránce Antropov ho dokázal uhlídat jen s obrovským úsilím.

64:29
    Domácí dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Nepohlídali si střídání a byli na ledě v pěti, což se v prodloužení samozřejmě nesmí!

63:57

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 19. Tolpeko (Chochrjakov, Koukal), 33. Radivojevič (Děmagin, Polygalov), 35. Milovzorov (Koukal), 43. Jakimov (Anisin, Taratuchin), 49. Chochrjakov (Jakimov), rozh. náj. Anisin – 19. Bergfors, 23. Barbašev (Kuzněcov, Gračjov), 27. Bergfors (Lisin, Schutz), 50. Antropov, 58. Kuzněcov

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Mamedov) – Beljakov, Romanov, Ščitov, Berezin, Bělov, Šulakov, Mnacjan – Osala, Cibák, Milovzorov – Děmagin, Polygalov, Radivojevič – Tolpeko, Koukal, Anisin – Chochrjakov, Kulikov, Taratuchin – Jakimov.
    Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Ternavskij, Zemčjonok, Kostromitin, Poleščuk – Lisin, Bergfors, Schutz – Gynge, Nikitěnko, Pervušin – Lesnuchin, Drugov, Trunjov – Barbašev, Kuzněcov, Gračjov.

Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov – Parfjonov, Sysujev