Magnitogorsk – Novokuzněck 3:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 3:4 (po pr.) | Nižněkamsk – Vladivostok 6:5 (2:1 po s.n.)
Čerepovec – Minsk 4:2 (kon.) | Jaroslavl – Doněck 3:4 (po pr.) | Petrohrad – Záhřeb 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 16.09.2013, 15:00 • Magnitogorsk aréna "Metalurg" • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:06:56)

Je dobojováno. Domácí dnes vybojovali vítězství 3:1, k němuž se ale museli doslova protrápit. Nehrál se nějak zvlášť útočný hokej, ale díky přesilovým hrám si domácí vypracovali důležitý náskok, který nakonec udrželi až do konce.

60:00

59:41
    Kosečkin znovu skvělý proti střele Garejeva z levé strany.

59:32
    Osmadvacet vteřin před koncem třetí třetiny se vylučuje a je to Jan Kovář, to je nepříjemné, domácí jdou do čtyř!

59:01
    Hosté to zkouší v šesti, branka je prázdná!

59:00
    Posledních šedesát vteřin!

58:32
    Vhazování ve třetině Magnitogorsku, hosté získávají puk.

58:17
    Kosečkin chytá střelu z pravé strany.

58:00
    Jsou tu poslední dvě minuty třetí třetiny, hosté se snaží dostat soupeře pod tlak.

57:15
    Závar před Kosečkinem, sudí nepřerušil hru, ale puk opouští třetinu.

56:58
    S ambicemi hostů to již vypadá hodně "bledě"...

56:29
    Metallurg právě vstřelil branku!
    SERGEJ MOZJAKIN využívá přesilovou hru, když se trefuje z mezikruží, 3:1! Asistence: Danis Zaripov.

56:17
    Hodgmanovo střela končí ve výstroji Hovinena.

56:08
    Puk ve středním pásmu.

55:55
    Magnitogorsk v přesilovkovém rozestavení.

55:46
    Mozjakin se výtečně obtáčí kolem obránce a již se dostal málem sám před Hovinena, Kurepanov ho ale fauluje a je vyloučen.

55:23
    Zakázané uvolnění Magnitogorsku, hra se stěhuje před Kosečkina.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 24. Kazionov (Mozjakin), 40. Gulaš, 57. Mozjakin (Zaripov) – 48. Martynov (Anttila)

Metallurg Magnitogorsk: Kosečkin (Pečurskij) – Maleňkich, Birjukov, Lee, Těreščenko, Chabarov, Ibragimov, Bereglazov, Platonov – Mozjakin, Zaripov, Kazionov – Šenfeld, O´Reilly, Gulaš – Timkin, Kovář, Hodgman – Kosov, Kameněv, Malinovskij
    Metallurg Novokuzněck: Hovinen (Sorokin) – Giroux, Martynov, Černov, Mäntylä, Kanarskij, Kobejnikov, Skutar, Žafjarov – Achmetov, Anttila, McLean – Valujskij, Lapenkov, Kosourov – Garejev, Jemelin, Starcev – Kurepanov, Galimov, Gimbatov

Rozhodčí: Dejev, Nalivajko – Goljak, Děďjulja