Jihlava – Třinec 2:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 2:0 (kon.)
Ostrava – Sparta 2:2 (kon.) | Brno – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slavia – Příbram 3:2 (kon.)
Táborsko – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:2 (kon.) | Teplice – Znojmo 2:2 (kon.)
Pardubice – Slovácko 0:1 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Čtvrtek 19.09.2013, 17:00 • Pod Vinicí • Juniorská liga

Gól z patnácté minuty Slovácku nakonec stačil. Ve druhém poločase měly šance oba týmy. Domácí Vágner netrefil prázdnou branku, Břečka zase na druhé straně orazítkoval tyč. V závěru už si hosté výhru pohlídali. To je pro dnešek vše, hezký zbytek dne! (18:56:31)

90
    Pardubice se nedostávají k zakončení, Slovácko si výhru pohlídá.

86
    Slovácko se v pohodě brání pardubickým útokům.

84
    Domácím se nedaří dostat se k soupeřově brance.

82
    Michnovi spadl k nohám odražený míč, a tak nad ničím nespekuloval a napálil jej těsně nad branku.

81
    Jeleček váhal s přihrávkou před branku, a tak jej stihl doběhnout obránce Pachl.

80
    Pardubice nastěhované na polovině soupeře. Dál je ale zatím hráči v bílém nepouštějí.

78
    Patrik Fidler si zahraje místo Huberta Kopeckého.

78
    Michal Minář po pasu mezi obránce zakončil levačkou do boční sítě.

77
    Další akce Vágnera, tentokrát útočník prováhal ideální chvíli k zakončení. Pardubice jsou ale stále častěji v blízkosti Fryštáka.

75
    Trestuhodně se teď v tutové šanci zachoval Martin Vágner. Pardubický kapitán obešel brankáře, ale pak z úhlu přestřelil prázdnou branku.