Valencia – Swansea 0:3 (kon.) | St. Gallen – Kubaň Krasnodar 2:0 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Černomorec Oděsa 1:2 (kon.)
Eindhoven – Ludogorec 0:2 (kon.) | Salzburg – Elfsborg 4:0 (kon.) | Standard – Esbjerg 1:2 (kon.)
Waregem – Wigan 0:0 (kon.) | Maribor – Kazaň 2:5 (kon.) | Fiorentina – FC Ferreira 3:0 (kon.)
CS Pandurii – Dněpropetrovsk 0:1 (kon.) | Frankfurt – Bordeaux 3:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – APOEL 0:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Genk 0:1 (kon.) | Thun – Rapid 1:0 (kon.) | Freiburg – Liberec 2:2 (kon.)
Estoril – Sevilla 1:2 (kon.) | Real Betis – Lyon 0:0 (kon.) | Guimarães – Rijeka 4:0 (kon.)
Apollon Limassol – Trabzonspor 1:2 (kon.) | Lazio – Legia 1:0 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Machačkala 0:0 (kon.)
Tottenham – Tromsø 3:0 (kon.) | PAOK – Karaganda 2:1 (kon.) | Maccabi Haifa – Alkmaar 0:1 (kon.)
PAOK Soluň
2:1 (0:0)
FC Šachťor Karaganda
Čtvrtek 19.09.2013, 21:05 • Stadio Toumba, Soluň (Thessaloníki) • Evropská liga

Zákroky brankáře Alexandra Mokina – 6. (22:56:33)

Zákroky brankáře Jacoba – 3.

90+4
    Rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, probíhá tak poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    PAOK Soluň právě vstřelil branku!
    Z levé strany rozehrává rohový kop Miro Stoch, přihrává na Brazilce Lina, který centruje do pokutového území, na míč si nejlépe naskočil ZVONIMIR VUKIĆ, který je na hřišti zhruba sedm minut a dává možná rozhodující gól zápasu!

90+1
    Je tu první minuta nastaveného času, další rohový kop pro PAOK, šance na vstřelení vedoucího gólu v samém závěru zápasu!

90
    Je to rohový kop pro PAOK, z levé strany rozehrává Stoch, ale míč prolétl pokutovým územím, aniž by ho kdokoliv zasáhl, odkop od branky.

89
    Skvělým zákrokem odvrací nebezpeční jeden z bránících hráčů Karagandy.

89
    Po fauluje Ghazaryana na Lucase rozehrává domácí Lino volný kop z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů.

88
    Střídání v týmu FC Šachťor Karaganda: ze hřiště odchází Sergej Chižničenko, přichází Igor Zenkovič.

87
    Pozor, to je nepříjemné! Poryvajev dostává druhou žlutou kartu, to znamená červenou kartu a vyloučení! Hosté tak budou dohrávat utkání pouze o deseti!

86
    Rohový kop pro PAOK Soluň, z pravé strany rozehrává Lucas.

85
    Střídání v týmu PAOK Soluň: ze hřiště odchází Sotirios Ninis, přichází Zvonimir Vukić.

84
    Vičius vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, ale míč získává soupeř.

83
    Katsouranis přenáší hru na levou stranu, kde však míč získávají hosté.

81
    Střídání v týmu FC Šachťor Karaganda: ze hřiště odchází Andrej Finončenko, přichází Maksat Bajžanov.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu, Miro Stoch rozehrává volný kop, ale trefuje ale přímo zeď.

79
    Tarasov fauluje Salpingidise a dostává za tento zákrok na vlastní polovině žlutou kartu.

78
    Ve velké šanci znovu Athanasiadis, který ve skluzu zakončuje těsně vedle, ale vzrušení je zbytečné je pískán ofsajd.