Chomutov – Ústí n/L 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.) | Třinec – Olomouc 9:2 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 3:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 4:5 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 2:1 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 4:3 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 3:4 (3:4 po s.n.)
K. Vary – Letňany 4:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
4:5 (2:1, 0:1, 2:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 27.09.2013, 15:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Utkání končí, nakonec jej lépe zvládli hosté ze severu. Utkání po divoké poslední třetině dospělo až do prodloužení, které v početní výhodě svým druhým gólem v zápase rozhodl Zdeněk Král. V Pardubicích tedy zůstává jeden bodík, do Liberce potom putují dva. Hezký víkend Vám z pardubické ČEZ Areny přeje Marek Votke. (17:13:53)

62:14
    Liberec právě vstřelil branku!

Hosté toto zaváhání ihned využívají! Liberecká formace dokonale rozložila pardubickou obranu, až se zcela sám před ležícím Vejmelkou zjevil ZDENĚK KRÁL, pro kterého nebyl problém zakončit pod víko. Asistence: Dominik Lakatoš a Tomáš Běhula.

62:01
    Cestou na trestou lavici mu ale rozhodčí ještě přidělili osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

62:01
    Liberec si v prodloužení zahraje přesilovku. Za podražení putuje na dvě minuty za katr Daniel Voženílek.

60:55
    Krásný příklep Vojtěcha Budíka od modré likviduje ještě krásnějším zákrokem lapačkou liberecký brankář!

60:32
    Na začátku prodloužení utočí Pardubice.

60:01

Přes veliký tlak v závěru třetiny na obou stranách se ani jednomu z týmu nepovedlo rozhodnout v už tak divoké poslední dvacetiminutovce. Následovat tak bude prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:12
    Vhazování před Vejmelkou.

59:05

58:45
    Liberec se drží v útočné třetině. Karel Vejmelka přerušuje hru svým zásahem.

58:04
    Oddechový čas pro domácí.

57:05
    Denis Kusý (PCE) odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:46

Hosté se ale nevzdávají a záhy opět srovnávají stav utkání! Střílenou přihrávku před bránu vyslal Tomáš Běhula a za Vejmelkova záda ji doklepl JAN ORDOŠ. Asistence: Tomáš Běhula.

55:30
    Pardubice právě vstřelily branku!

Východočeši jdou znovu do vedení! Ve vlastním oslabení ujel MICHAEL ŠPAČEK a přesnou ranou mezi betony skóroval. Bez asistence.

54:37
    Liberečtí se usadili v útočné třetině, Karel Vejmelka si připisuje po jedné ze střel jistý zákrok.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 8. Voženílek (Havrda), 20. Špaček, 54. Kusý, 56. Špaček – 3. Král (Getzko), 36. Šír (Sviták), 48. Ordoš (Šír), 56. Ordoš (Běhula), 63. Král (Lakatoš, Běhula)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Červený) – Procházka, Kučera, Franc, Budík, Benýšek, Vyskočil – Panna, Daniel Voženílek, Hlaváček, Rohlík, Velinský, Kusý, Hylena, Musil, Havrda, David Voženílek, Jajcay, Špaček, Martinec.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Běhula, Klinger, Tržický, Balabán, Mečíř, Divila – Babec, Šír, Sviták, Král, Getzko, Solenský, Lakatoš, Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum.

Rozhodčí: Vampola – Kleprlík, Kratochvíl