Vítkovice – Pardubice | 6:5 (po pr.) | | | Plzeň – K. Vary | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Chomutov – Slavia | 6:7 (1:2 po s.n.) |
Mountfield HK – Litvínov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Sparta – Třinec | 8:3 (kon.) |
Chabarovsk – Riga | 2:1 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 4:2 (kon.) | | | Novokuzněck – Lev | 3:5 (kon.) |
Novosibirsk – HC Slovan | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Jaroslavl | 5:0 (kon.) |
Kazaň – Čerepovec | 1:0 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Petrohrad | 2:6 (kon.) |
Znojmo – Villach | 5:3 (kon.) |
Chomutov – Ústí n/L | 2:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Písek | 5:4 (po pr.) | | | Třinec – Olomouc | 9:2 (kon.) |
HC Plzeň – Sparta | 3:4 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 4:5 (po pr.) | | | Zlín – Kometa Brno | 2:3 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 4:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 3:4 (3:4 po s.n.) |
K. Vary – Letňany | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Chomutov – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 5:7 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 6:4 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 3:5 (kon.) |
Skalica – Žilina | 4:0 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Martin | 7:0 (kon.) |
Zvolen – Piešťany | 1:2 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) |
Trnava – Prievidza | 6:1 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Senica | 2:4 (kon.) | | | Topoľčany – SR 18 | 4:3 (po pr.) |
Bardejov – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 2:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Příbram | 3:1 (kon.) | | | Warriors Brno – HC Šumperk | 7:2 (kon.) |
Nové Zámky – Budapešť | 4:1 (kon.) |
Písek – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Havířov – Opava | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | SHK Hodonín – Prostějov | 2:1 (kon.) |
Litoměřice – Letňany | 4:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Ústí n/L | 2:4 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
9:2
(4:0, 4:1, 1:1)
HC Olomouc
Růžena Raszková
Branky a nahrávky:
4. Petrák (Švaňa), 10. Pala, 13. Stuchlík, 15. Petrák, 28. Kofroň (Stuchlík), 29. Adámek (Švaňa, Petrák), 37. Roman (Sztwiertnia, Sikora), 38. Pala (Stuchlík, Lorek), 59. Sikora (Škorpík) – 34. Kropáč, 50. Melicharek (Tomek)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Hlaváč (Dudáček) – Roman Mich., Walaski, Stránský, Bartko, Cienciala A., Adámek, Bartoň, Janiczek, Lorek, Pala, Stuchlík, Poruba, Christov, Kofroň, Petrák, Trčka, Švaňa, Szwiertnia, Škorpík, Sikora
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Hes, Horák, Hrabica, Marek, Nesvatba, Spurný, Tomek, Škoda, Horák, Janás, Kropáč, Kuba, Melichárek, Ministr, Dittrich
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Hes, Horák, Hrabica, Marek, Nesvatba, Spurný, Tomek, Škoda, Horák, Janás, Kropáč, Kuba, Melichárek, Ministr, Dittrich
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Po zemi kolem pravé brusle olomouckého brankáře se trefuje KAMIL SIKORA. Asistence: Denis Škorpík.
Po Tomkově přihrávce před branku, dorazil puk za Hlaváče VÁCLAV MELICHÁREK. Asistence: Matj Tomek.