Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.)
Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.) | Kazaň – Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Lev Praha
Úterý 01.10.2013, 11:00KHL

60:25
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. TOPI JAAKOLA svým dnešním druhým přesným zásahem prostřeluje domácího brankáře hned v úvodu prodloužení a dává tak svému týmu v tomto utkání bod navíc. Asistence: Calle Ridderwall.

59:08
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Nakonec se to domácím hráčům podařilo. ENVER LISIN v obrovské skrumáži před hostující brankou zachoval čistou hlavu a puk posílá za bezmocného Vehanena. Bez asistence.

59:06
    Vladivostok si bere oddychový čas.

44:24
    Thörnberg podrazil jednoho z hráčů Vladivostoku a putuje na trestnou lavici.

43:29
    Trma vrma před Vehanenem. Obrovskou skrumáž však dokázal brankář Lva přežít a svými pohotovými zákroky tak nedopustil pohromě v podobě inkasované branky.

36:26
    Jaakola ale putuje taktéž na trestnou lavici a domácí hrají 4 na 3.

36:20
    Gračjov dostává dvě minuty za podražení a Gragnani taktéž. Bude se hrát 4 na 4.

34:32
    Nyní se už hostům povedla skvělá souhra a po ose Vrána, Birner, Řepík se právě MICHAL ŘEPÍK dostal k ideální střele a v brance Admiralu vymetl doslova všechny pavučiny. Asistence: Michal Birner.

31:20
    Těrnavskij dostává dvě minuty za vysokou hůl. Lev má přesilovou hru.

27:01
    Navíc je tu další vyloučení hostí, Klepiš dvě minuty sekání.

25:20
    Thörnberg si půjde odpočinout na dvě minuty za podražení. Admiral tak má výhodu přesilové hry.

18:24
    Němec dvě minuty za podražení.

12:08
    Obrovský závar před brankou domácích. Nejprve se nepřesně trefil Ridderwall, jenomže o chvíli později se k prudké střele natáhl TOPI JAAKOLA a nekompromisní střelou srovnává stav utkání. Asistence: Calle Ridderwall

12:03
    Síly na ledě se vyrovnají, Oystrick dostává dvě minuty za hrubost.

10:32
    Těrnavskij znovu putuje na trestnou lavici za zdržování hry.

10:23
    Po náporu Lva ale úvodní branku střílí domácí Vladivostok. VLADIMIR PERVUŠIN dokázal využít přečíslení svého celku a posílá prudkou střelou kotouč za záda Vehanena. Asistence: Sergej Barbašev

04:50
    Vyloučení na straně domácích konkrétně Těrnavskij za hrubost. Lev má výhodu přesilové hry.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 11. Pervušin (Barbašev), 60. Lisin – 13. Jaakola (Ridderwall), 35. Řepík (Birner), 61. Jaakola (Ridderwall)

Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Zemčjonok, Porseland, Poleščuk, Kostromitin, Těrnavskij, Antropov – Lisin, Bergfors, Gynge, Sokolov, Pervušin, Barbašev, Lesnuchin, Drugov, Kuzněcov, Schütz, Gračjov, Bortnikov
    Lev Praha: Vehanen (Lukáš) – Ševc, O´Byrne, Gragnani, Němec, Jaakola, Mikuš, Oystrick, Humphries – Klepiš, Novotný, Cingel – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Azevedo, Kubalík – Birner, Vrána, Řepík.

Rozhodčí: Gašilov, Zacharov – Pronskikh, Majtak