Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novokuzněck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.)
Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.) | Kazaň – Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 01.10.2013, 17:30KHL

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (19:46:57)

Je to tak, hosté nevyzkoušeli ani hru bez brankáře a máme tu konec utkání. Domácí díky povedené první třetině vítězí a ponechávají si doma všechny body. Hosté se sice po první části dokázali herně zvednout, jediná jejich branka ale na vítězství proti obhájci Gagarinova poháru stačit nemohla.

60:00

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny, hra se spíše už jen dohrává, na hostech není vidět patřičné odhodlání ke zdramatizování zápasu.

57:41
    Mosaljov vyzkoušel z levého kruhu pro vhazování pozornost Štěpánka, který si připisuje další úspěšný zákrok.

57:24

56:33
    Přesilovka se ale hostům nakonec moc nedaří, domácí se zatím dobře brání a několikrát posílají puk pryč z obranného pásma.

55:54
    Hosté kombinují v útočném pásmu, Jerjomenko zatím ještě nemusel zasahovat.

55:24
    Trest odpyká český útočník Marek Kvapil.

55:24
    Domácí hráli v šesti bruslařích a podle pravidel budou potrestáni. Pro hosty je to asi jedna z posledních šancí vrátit se zpátky do zápasu pomocí kontaktní branky.

54:19
    Hostující Videll se probil na hranici útočného faulu do útočného pásma. Následná střela tohoto tanku již však přesná nebyla.

53:50
    Štiplavý pokus Antipova od pravého mantinelu. Jerjomenko je ale pozorný a nepřipouští žádné možné komplikace.

52:29
    Společně s vyhozeným pukem z obranného pásma domácích skočil vyloučený Bušujev zpátky na led. Domácí hrají v plném počtu.

51:33
    Cvetkov našel na pravém křídle volného Kokareva, který nedokázal prostřelit obětavě bránícího obránce Andersena.

50:55
    První hostující formace kombinuje v útočném pásmu, zatím se ale nemůže dostat k zakončení.

50:29
    Přesilová hra pro domácí. Bušujev je vyloučen za nedovolené bránění.

50:00
    Deset minut před závěrečnou vteřinou jsou aktivnějším týmem domácí hokejisté. V téhle periodě však zatím ale sledujeme patrný hokej s malým množstvím šancí na obou stranách. Branku jsme v této fázi ještě neviděli.

49:30
    Kokarev nebezpečně operoval v blízkosti hostujícího brankáře, Štěpánek však udržel svoji výstroj u levé tyče a nedovolil domácímu útočníkovi gólovou radost.

48:11
    Volkov zkoušel střelecké štěstí ze středu útočného pásma, Štěpánek ale s jeho slabším pokusem neměl příliš práce.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 7. Novák (Gorovikov), 12. Volkov (Novák, Karpov), 18. Karsums (Cvetkov, Kokarev) – 27. Bušujev (Videll)

Dynamo Moskva: Jerjomenko – Novák, Graňák, Jalasvaara, Solovjov, Korjagin, Mironov, Boikov, Barancev – Gorovikov, Pestuško, Komarov – Cvetkov, Kokarev, Karsums – Volkov, Babenko, Karpov – Pěstunov, Mosaljov, Kvapil.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek – Andersen, Kiselevič, Čáslava, Popov, Stasenko, Svijazov, Jevsejenkov– Bušujev, Videll, Bumagin – Antipov, Klimenko, Berdnikov – Kazakovcev, Kovyršin, Mons – Fedosejev, Dedunov, Gimbatov, Kuvajev.

Rozhodčí: Baluška, Nalivaiko – Goljak, Dedjulja