Chomutov – Zlín 3:4 (1:2 po s.n.) | Kladno – Třinec 4:5 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.)
K. Vary – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 2:1 (kon.)
HC Kometa Brno
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
HC Sparta Praha
Pátek 04.10.2013, 18:20 • KAJOT ARENA (kapacita 7200) • Tipsport extraliga

54:39
    První domácí útok si vytvořil tlak a nutí Spartu faulovat. Rozhodčí pustili pár sporných zákroků Sparty, Pacovského podražení už ale bylo za hranou. Odpyká si tak dvě minuty.

37:57
    Hosté jdou do tří. Vyloučeni jsou hned dva. Jan Piskáček za držení a Pilař za nedovolené bránění. Kometu čeká dvě minuty dlouhá dvojnásobná přesilovka!

36:28
    Burian byl v jasné šanci na hranici brankoviště přes zpola opuštěnou brankou hákován Janem Švrčkem. Ten sice půjde na trestnou lavici, zabránil však jasnému gólu.

29:07
    Druhá přesilovka pro Kometu. Milan Minář si všiml Piskáčkova seknutí trochu mimo hlavní těžiště hry a posílá na trestnou lavici.

23:01
    Prvním vyloučeným sparťanem v zápasu je Jan Švrček. Provinil se hákováním.

04:07
    Jenomže útočného faulu se dopustil Tomáš Svoboda a hosté si tak zahrají první přesilovku zápasu. Brněnský útočník je trestá za podražení.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 25. Svoboda T. (Žižka, Kuboš), 40. Kuboš (Žižka, Svoboda T.) – 19. Pilař (Hlinka, Rolinek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Hanzlík, Kováčik, Kempný, Nosek, Žižka, Kuboš, Dujsík – Svoboda J., Čermák (C), Dočekal – Káňa, Němec, Svoboda T. – Burian, Hruška J., Jenyš – Mrázek, Holec, Zohorna H.
    Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Novotný) – Piskáček, Pilař, Kubát, Sičák, Krejčík, Švrček, Philipp – Rolinek (C), Hlinka, Ton – Klimek, Pech, Kumstát – Rachůnek I., Simon, Rachůnek T. – Buchtele, Přibyl, Pacovský.
    Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Jeřábek, Minář – Jindra, Skopal

Diváci: 7200 (vyprodáno)