Monaco – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Guingamp – Rennes 2:0 (kon.) | Lille – Ajaccio 3:0 (kon.)
Nantes – Évian TG 3:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:0 (kon.) | Valenciennes – Remeš 1:1 (kon.)
AS Monaco
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 05.10.2013, 17:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:58:07)

Statistiky:

Držení míče: 58 % : 42 %
    Střely: 11:8
    Střely na branku: 6:5
    Rohy: 7:0
    Fauly: 13:17

Utkání končí a body zůstávají domácímu týmu. Bylo to ubojované vítězství, neboť hráči Saint-Étienne byli ve druhé půli nepříjemným soupeřem a dokonce sahali po všech bodech. Po vyrovnávací trefě Hamoumy mohl totiž o exportu rozhodnout Gradel. Ten postupoval sám na Subašiče, neuspěl a z následného protiútoku rozhodl o výhře Monaka střídající Ocampos.

90+3
    Domácí už čekají na závěrečný hvizd a pokud mohou, dostávají míč co nejdál od Subašiče.

90+2
    Ještě jedna žlutá karta za faul. Dostal ji hostující Benjamin Corgnet.

90+1
    Konečně je tu rohový kop po předcházejícím přímáku, gólman Ruffier si poradil a okamžitě žene své spoluhráče dopředu.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Hosté střídají. Odchází právě Fabien Lemoine a zbývající vteřiny si zahraje Allan Saint-Maximin.

90
    Žlutou kartu dostal hostující Fabien Lemoine.

89
    Nádherná střela Rodrígueze a ještě lepší Ruffierův zákrok konečky prstů! Roh.

88
    Ruffier si pečlivě staví zeď, stále tak čekáme na rozehrání.

87
    Další velká možnost Monaca, je tu přímý kop z téměř ideální pozice.

86
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš! Míč se dostal na pravou stranu, odkud Rodríguez nacentroval na vzdálenější tyč, kde byl nabíhající LUCAS OCAMPOS a ten špičkou kopačky posunul míč do sítě!

85
    Po rohu byl ve vápně zatažen za ruku Falcao, pokračovalo se však ve hře a hosté se dostali do ložené šance. Gradel postupoval sám na Subašiče, chtěl ho podstřelit, ale domácí brankář svůj tým podržel a pokus vyrazil!

84
    Opět ale nejprve střídání Monaka. Valere Germain nahradil Geoffreyho Kondogbiu.

84
    Centr na malé vápno odvrátili na rohový kop.

83
    Ještě předtím ale Monaco střídá, do hry se podívá Lucas Ocampos, z té naopak odchází Yannick Ferreira-Carrasco.

Aleš Pur

Branky: 15. Ferreira-Carrasco (Rodríguez), 86. Ocampos (Rodríguez) – 49. Hamouma (Cohade)

Karty:   32. Falcao (ASM) – 38. Ghoulam (SET), 58. Hamouma (SET), 65. Mollo (SET), 90. Lemoine (SET), 90+2. Corgnet (SET)

AS Monaco: Subašič – Raggi, Carvalho, Abidal (C), Tisserand – Rodríguez, Obbadi, Moutinho, Kondogbia (84. Germain), Ferreira-Carrasco (83. Ocampos) – Falcao.
    Náhradníci: Roma – Fabinho, Isimat-Mirin, Pi, Ocampos, Martial, Germain.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (C), Bayal Sall, K. Zouma, Ghoulam – Mollo (66. Gradel), Lemoine (90. Saint-Maximin), Diomande, Cohade (61. Corgnet), Tabanou – Hamouma.
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Mignot, Clément, Corgnet, Gradel, Saint-Maximin.

Rozhodčí: Fredy Fautrel – Cyril Gringore, Cyril Saint-Cricq Lompre