Chievo – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Inter – AS Řím 0:3 (kon.)
Chievo Verona
0:1 (0:1)
Atalanta Bergamo
Sobota 05.10.2013, 18:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

Statistiky utkání

58% Držení míče 42%
    20 Střely 8
    3 Střely na bránu 2
    11 Rohy 5 (20:02:06)

A to je vše, co se událo v dnešní předehrávce 7. kola. Šťastnější tým je nakonec ten hostující Atalanta Bergamasca Calcio, který vydřel v dnešním utkání cenné 3 body zásluhou trefy v Maxiho Moraleze v 16. minutě. Byť se domácí celek Chievo Verona snažil seč mohl, vyrovnávací branku již nepřidal a po odpískání konce jde s dobrým výkonem zpět do útrob Stadiónu Betegodi zklamán.
    Atalanta se tak posouvá v tabulce Serie A na 8. místo.
    Od nás je to také vše. Děkujeme vám za pozornost!

90+5
    Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Pellissier, následně ještě míč tečoval Paloschi a balón div, že nezamířil do sítě. Nakonec pro nelibost domácích končí jen těsně mimo pravé tyčky.

90+4
    Další šance pro tým domácích na vyrovnávací branku. Střela Rigoni však byla zablokována a ocitla se za bránou. Těsně vedle, ale je z toho rohový kop.

90+4
    Poslední cca 2 minuty do konce utkání. Míč se pohybuje od jednoho hráče k druhému.

90+3
    Na druhé straně se v ofsajdu provinil mazák Atalanty Denis.

90+2
    Théréau se zapíše mezi střelce utkání, když se pokusil ohrozit bránu Consigliho s ránou z voleje z cca 15 metrů. Rána však byla velmi čitelná a brankář s ní nemá problém.

90+2
    Střídající hráč Baselli získal trochu času u čáry, když se vyhnul obránci.

90+1
    Domácí právě vhazují u své postranní čáry. Povede se jim ještě zvrátit nepříznivý vývoj zápasu?

90+1
    Sardův centr neměl nárok a skončil vysoko za bránou Consigliho. Ten se teď postará o odkop od své svatyně.

90
    V závěru utkání se bude nastavovat 5 minut.

90
    Hosté stále u míče. Aktivní Raimondi se ocitl po pravé straně osamocen a také zkoušel odcentrovat, jeho pas ale zablokoval Slovinec Cesar.

89
    Cesar, který se objevil na hřišti místo zraněného Bernardiniho nyní vidí žlutou kartu za svůj ošklivý zákrok.

88
    Chievu už mnoho času nezbývá, přesto ještě pár minutek mají k tomu, aby se stavem utkání něco udělali. Ti ale nyní musí předat míč hostů, kteří budou vhazovat poblíž laviček.

87
    Hetemajovi je pískán útočný faul na půlce hostů, kde srazil k zemi maličkého Brienzu. Křídelník už se pomalu zvedá ze země.

86
    Atalanta Bergamasca Calcio naposledy střídá: Odchází Brivio, jeho místo nahradí bývalý obránce AC Milán Yepes.

85
    V neuvěřitelné šanci se ocitl Pellissier, který nejdřív po centru z leva hlavičkoval do rohu branky. Tam se ale zjevil čaroděj Consigli a míč vyškrábal. Poté také následnou dorážku zlikvidoval na čáře stoper Lucchini. Smolný moment pro Chievo, které bude kopat aspoň rohový kop.