Belenenses – Olhanense 2:0 (kon.) | Sporting – Setúbal 4:0 (kon.)
2:0 (1:0)
SC Olhanense
Sobota 05.10.2013, 17:00 • Estádio do Restelo • Portugalská Primeira Liga

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:08:38)

Je dobojováno! Domácí šli v prvním poločase do vedení, v 11. minutě se prosadil Rosa. Řekl bych, že zlomový moment ale přišel v 59. minutě, když byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Diakhité. Fotbalisté Belenensesu pak přidali ještě jednu branku, znova to byl Rosa. Domácím ještě situaci mírně zkomplikoval Meira, který byl taktéž předčasně poslán do sprch, branka už ale nepřišla a domácí si tak po výhře 2:0 připisují velmi důležité 3 body.

90+4
    Ta se jim ale nevydařila a na druhou stranu už uháněli hosté, ke střele se dostal Mehmeti, jehož pokus končí vysoko nad bránou a hlavní sudí odpíská každou chvíli konec utkání.

90+3
    Domácí ještě vybojovali zajímavou standartní situaci.

90+2
    Podruhé střídají domácí. Dohráno má střelec obou dnešních branek Rosa, toho na závěrečné minuty nahrazuje Jónsson.

90+1
    Zápas už se spíše z povinnosti dohrává, domácí drží míč chytře na polovině soupeře.

90
    Podobně jako se všemi ostatními, hostům není vůbec nic platné, že v této statistice vedou už 9:5.

89
    Další, v této chvíli už devátý roh pro hostující fotbalisty, jak s nim naloží nyní?

87
    V ofsajdové pasti nachytán hostující Dionisi, kterému se toto rozhodnutí vůbec nelíbí.

86
    Rohové kopy dnes ale zatím nepatří k těm silnějším stránkám obou mužstev.

85
    Osmý roh vybojovali fotbalisté Olhanense.

84
    Diakité už je znova na nohou a může se zapojit do hry.

83
    Na zemí zůstává ležet domácí záložník Diakité.

82
    Hostům nelze upřít snaha, do šancí se ale zatím vůbec nedostávají.

81
    Žlutých karet je dnes opravdu mnoho. Tu další vidí Ferreira.

80
    Druhé střídání na domácí straně. Fredyho nahrazuje Silva.

78
    Rohové kopy ovšem zatím nepatří k jejím silným stránkám.

77
    Hosté se ještě určitě pokusí výsledek minimálně zkorigovat. Teď vybojovali další roh.