Monaco – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Guingamp – Rennes 2:0 (kon.) | Lille – Ajaccio 3:0 (kon.)
Nantes – Évian TG 3:0 (kon.) | Toulouse – Nice 1:0 (kon.) | Valenciennes – Remeš 1:1 (kon.)
AS Monaco
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 05.10.2013, 17:00 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+2
    Ještě jedna žlutá karta za faul. Dostal ji hostující Benjamin Corgnet.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Hosté střídají. Odchází právě Fabien Lemoine a zbývající vteřiny si zahraje Allan Saint-Maximin.

90
    Žlutou kartu dostal hostující Fabien Lemoine.

89
    Nádherná střela Rodrígueze a ještě lepší Ruffierův zákrok konečky prstů! Roh.

86
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Nedáš – dostaneš! Míč se dostal na pravou stranu, odkud Rodríguez nacentroval na vzdálenější tyč, kde byl nabíhající LUCAS OCAMPOS a ten špičkou kopačky posunul míč do sítě!

85
    Po rohu byl ve vápně zatažen za ruku Falcao, pokračovalo se však ve hře a hosté se dostali do ložené šance. Gradel postupoval sám na Subašiče, chtěl ho podstřelit, ale domácí brankář svůj tým podržel a pokus vyrazil!

84
    Opět ale nejprve střídání Monaka. Valere Germain nahradil Geoffreyho Kondogbiu.

83
    Ještě předtím ale Monaco střídá, do hry se podívá Lucas Ocampos, z té naopak odchází Yannick Ferreira-Carrasco.

66
    Hosté střídají, dolů jde Yohan Mollo, hrát bude Mark Gradel.

65
    Yohan Mollo tvrdě fauloval Tisseranda a je dalším hráčem se žlutou kartou.

61
    Hosté poprvé střídají, odešel Renaud Cohade a místo něj se představí Benjamin Corgnet.

58
    Romain Hamouma za svůj zákrok obdržel žlutou kartu.

49
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno! Hosté vymysleli rychlou akci na jeden dotek, kdy Ghoulam přihrál na střed Cohademu, ten okamžitě vysunul ROMAINA HAMOUMU, který unikl ofsajdové pasti a prostřelil Subašiče!

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

38
    Žlutá karta pro Faouzi Ghoulama za faul na Rodrígueze.

32
    Radamel Falcao je očividně podrážděn a po nešetrném šlapáku na Cohadeho obdržel žlutou kartu.

30
    Velká šance na vyrovnání. Tabanou unikl ofsajdové pasti, z pravé strany si naběhl do střelecké pozice a snažil se přehodit Subašiče. Záměr to byl dobrý, provedení ovšem horší – branku Monaka netrefil.

26
    Nádherná táhlá střela Rodrígueze mířila přesně k tyči a jen konečky Ruffierových prstů ji vytlačily na další roh!

23
    Hamouma se prosmýkl kolem dvou obránců, obešel poté i Carvalha a najednou byl před Subašičem. Z ostrého úhlu jej však nedokázal překonat.

15
    Domácí jdou do vedení a vše vzniklo velice jednoduše. Rodríguez vysunul do uličky YANNICKA FERREIRU-CARRASCA, ten v souboji proti Ruffierovi nezaváhal a střelou podél něj otevřel skóre utkání

8
    Obrovská šance domácího týmu! Hosté chybnou přihrávkou dozadu vysunuli do sóla Moutinha, ten se snažil prostřelit Ruffiera, jenže gólman Saint-Étienne zachoval chladnou hlavu, zmenšil střelecký úhel a ránu vyrazil!

Aleš Pur

Branky: 15. Ferreira-Carrasco (Rodríguez), 86. Ocampos (Rodríguez) – 49. Hamouma (Cohade)

Karty:   32. Falcao (ASM) – 38. Ghoulam (SET), 58. Hamouma (SET), 65. Mollo (SET), 90. Lemoine (SET), 90+2. Corgnet (SET)

AS Monaco: Subašič – Raggi, Carvalho, Abidal (C), Tisserand – Rodríguez, Obbadi, Moutinho, Kondogbia (84. Germain), Ferreira-Carrasco (83. Ocampos) – Falcao.
    Náhradníci: Roma – Fabinho, Isimat-Mirin, Pi, Ocampos, Martial, Germain.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (C), Bayal Sall, K. Zouma, Ghoulam – Mollo (66. Gradel), Lemoine (90. Saint-Maximin), Diomande, Cohade (61. Corgnet), Tabanou – Hamouma.
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Mignot, Clément, Corgnet, Gradel, Saint-Maximin.

Rozhodčí: Fredy Fautrel – Cyril Gringore, Cyril Saint-Cricq Lompre