Belenenses – Olhanense 2:0 (kon.) | Sporting – Setúbal 4:0 (kon.)
Sobota 05.10.2013, 21:15 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga

Sporting tedy zdolal Setúbal 4:0 a to hlavně zýsluhou dvougólového Morena.

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Ještě roh pro Setúbal.

89
    Závěr druhého poločasu je rozkouskovaný a vypadá to že už se nic vážného nestane.

87
    Domácí ale z rohu nic nevytěžili.

86
    Domácí ještě útočí abudou zahrávat rohový kop.

85
    Na půlící čáře se hosté provinili proti pravidlům.

83
    Posledním hráčem který opouští hrací plochu kvůli střídání je Wilson Eduardo, hráčem který ho nahradí je Carlos Mané.

82
    Setúbal se na delší dobu nastěhoval před Ruie Patrícia, domácí budou ještě naposledy střídat.

81
    Dva hráči se srazili hlavami při hlavičkovém souboji a zůstávají ležet na zemi.

77
    Odchází střelec posledního gólu Adrien Silva a místo něj přichází Gerson Magrao.
    Setúbal střídá naposledy. Odešel Paulo Tavares a přišel Ney Santos.

75
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Debakl! Jiným slovem se to ani nedá popsat. ADRIEN SILVA si postavil míč na penaltový puntík, rozběhl se a střelou lehce nad zemí k levé tyčce zvyšuje už na 4:0!

75
    Byla nařízena penalta.

74
    Javier Cohene vidí žlutou kartu za faul v pokutovém území.

71
    Tak přecejen se střelecký účet rozšiřuje. Skvělá kolmice našla Ivana Pirise ten ještě celou akci vyšparkoval přihrávkou na FREDYHO MORENA na kterého zívala prázdná branka.

69
    Hosté by si zasloužili vstřelit kotaktní branku, jenže ve předu je to marnost nad marnost.

66
    Do konce zápasu zbývá nějakých 25 minut, ale troufám si tvrdit, že gólový účet už se rozšiřovat nebude neboť se domácí po vstřelení druhého gólu uklidnili a nehrnou se vpřed za každou cenu jako v úvodu obou poločasů.