Olomouc – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Č. Budějovice – Chomutov 4:2 (kon.) | Zlín – Třinec 0:3 (kon.)
Vsetín – Vítkovice 4:3 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 5:4 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.)

59:57
    Tři vteřiny před koncem ještě zvýraznil výhru hostů JAKUB IŽACKÝ po pěkném pasu od Franka. Sám před Svobodou pálil tvrdě mimo dosah domácího Brankáře. Stav 0:3!

59:05
    Po chybné rozehrávce Andrýska se do šance dva na dva dostali Třinečtí. ADAM KOFROŇ vystřelil přes obránce do protipohybu Svobody a potvrdil tak vítězství Třince. Bez Asistence.

58:00
    Dvě minuty do konce, Třinec v útočném pásmu.

57:20
    Ševci ale naopak hrají v útočném pásmu a dostali se ke dvěma střelám.

56:50
    Zlín si komplikuje cestu za vyrovnáním. Rozhodčí posadili za podražení Popelku.

56:12
    Vhazování před zlínskou brankou po hře vysokou holí.

55:56
    Nahození ševců ze středního pásma Svoboda raději podržel.

55:35

55:00
    Pět minut do konce, Třinec drží nejtěsnější možné vedení a ani přesilovka Zlína není úspěšná.

54:09
    Domácí už minutu obléhají branku Třince, ale neúspěšně. Oceláři se osvobozují.

53:35
    Kovařčík najel do domácího brankáře a půjde si sednout za nedovolené bránění na dvě minuty.

52:59
    Na druhé straně na teč nahazoval Zahradníček, ale Svoboda dobře viděl a skryl puk v lapačce.

52:36
    Miroslav Svoboda drží puk v lapačce. Buly po jeho pravé ruce.

52:21
    Třinečtí prodlužují do středního pásma.

52:11
    Zlín nahodil po mantinelu a žene se do útoku.

51:26
    Kratochvíl vybojoval pro Zlín buly v útočném pásmu.

51:04
    Hra žlutých vysokou holí znamená vykázání z útočného pásma.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 21. Franek (Běhal), 60. Kofroň., 60. Ižacký (Franek)

Berani Zlín: Svoboda Ma. (Stojar) – Řezáč, Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Andrýsek, Buchta, Talán, Velčovský – Hlaváč, Kratochvíl M., Dalajka, Gremlica, Kovařík, Zaremba, Karola, Kratochvíl Š., Popelka, Galuška, Matula, Mika.
    HC Oceláři Třinec: Svoboda Mi. (Cieslar) – Běhal, Zahradníček, Hurtík, Matyáš, Heider, Foltýn – Pěnčík, Franek, Vyčesaný, Kofroň, Ižacký, Helešic, Motloch, Ohera, Kasala, Křibík, Kovařčík, Jaroš.

Rozhodčí: Slavka – Bláha, Wesley