Gruzie – Nizozemsko 0:6 (kon.) | Kazachstán – Bělorusko 1:2 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:3 (kon.)
Maďarsko – Rakousko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Arménie – Francie 1:4 (kon.)
Portugalsko – Izrael 3:0 (kon.) | Španělsko – Bosna 3:2 (kon.) | San Marino – Anglie 0:4 (kon.)
Skotsko – Slovensko 2:1 (kon.)
Arménie
1:4 (0:1)
Francie
Čtvrtek 10.10.2013, 19:00 • Hrazdan Stadium • Kvalifikace ME U21

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:11:58)

Utkání je u konce. Od první minuty mělo jasný vývoj. Francie naprosto dominovala, ale v prvním poločase se prosadil pouze Benzia. Další tři góly přidala Francie mezi 53. až 64. minutou, kdy se postupně trefili Thauvin, N'Tep a zase Thauvin. Hosté pak hodně polevili, čehož využili domácí, na 1:4 snížil v 84. minutě Hakobyan. Mohlo být ještě lépe pro Arménce, v 90. minutě nastřelil Ayvazyan pouze tyč hostující svatyně. Francie si tak připisuje tři body, což byla před tímto zápasem v podstatě i povinnost.

90+3
    Žlutá karta ještě pro Minasyana. Už to ale vypadá, že to bylo to poslední, co se v tomto zápase stalo.

90+2
    Na druhé straně to zkoušel Rose, ale ani jeho střela si cestu do sítě nenašla.

90+1
    Arméni ještě vybojovali roh, ten ale kýžené ovoce nepřinesl.

90
    Vahagn Ayvazyan nastřelil tyč francouzské brány! Velká škoda pro domácí, kteří mohli vstřelit druhou branku.

89
    Hovhannisyan fauloval Martiala, u míče hosté.

88
    Roh pro Francii. Veretoutův centr ale hodně nepřesný. Arméni však dlouho u míče nezůstali.

87
    Francie drží míč na svých kopačkách, ale s rozehrávkou příliš nespěchá. O vítězi už je totiž dávno rozhodnuto.

86
    Zápas už se jen z povinnosti dohrává.

84
    Arménie právě vstřelila branku!
    Dobré přihrávky Ayvazyana využil výborně postavený DAVIT HAKOBYAN, který tak vstřelil alespoň čestný gól pro domácí Arménii, 1:4.

83
    Voskanyan vybojoval zajímavou standartní situaci pro Arménii.

82
    Poslední střídání tohoto zápasu. Papikyana na závěr zápasu nahradí Viul. Ayvazyan.