Gruzie – Nizozemsko 0:6 (kon.) | Kazachstán – Bělorusko 1:2 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:3 (kon.)
Maďarsko – Rakousko 0:2 (kon.) | Chorvatsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Arménie – Francie 1:4 (kon.)
Portugalsko – Izrael 3:0 (kon.) | Španělsko – Bosna 3:2 (kon.) | San Marino – Anglie 0:4 (kon.)
Skotsko – Slovensko 2:1 (kon.)
Arménie
1:4 (0:1)
Francie
Čtvrtek 10.10.2013, 19:00 • Hrazdan Stadium • Kvalifikace ME U21

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:11:58)

Utkání je u konce. Od první minuty mělo jasný vývoj. Francie naprosto dominovala, ale v prvním poločase se prosadil pouze Benzia. Další tři góly přidala Francie mezi 53. až 64. minutou, kdy se postupně trefili Thauvin, N'Tep a zase Thauvin. Hosté pak hodně polevili, čehož využili domácí, na 1:4 snížil v 84. minutě Hakobyan. Mohlo být ještě lépe pro Arménce, v 90. minutě nastřelil Ayvazyan pouze tyč hostující svatyně. Francie si tak připisuje tři body, což byla před tímto zápasem v podstatě i povinnost.

90+3
    Žlutá karta ještě pro Minasyana. Už to ale vypadá, že to bylo to poslední, co se v tomto zápase stalo.

90+2
    Na druhé straně to zkoušel Rose, ale ani jeho střela si cestu do sítě nenašla.

90+1
    Arméni ještě vybojovali roh, ten ale kýžené ovoce nepřinesl.

90
    Vahagn Ayvazyan nastřelil tyč francouzské brány! Velká škoda pro domácí, kteří mohli vstřelit druhou branku.

89
    Hovhannisyan fauloval Martiala, u míče hosté.

88
    Roh pro Francii. Veretoutův centr ale hodně nepřesný. Arméni však dlouho u míče nezůstali.

87
    Francie drží míč na svých kopačkách, ale s rozehrávkou příliš nespěchá. O vítězi už je totiž dávno rozhodnuto.

86
    Zápas už se jen z povinnosti dohrává.

84
    Arménie právě vstřelila branku!
    Dobré přihrávky Ayvazyana využil výborně postavený DAVIT HAKOBYAN, který tak vstřelil alespoň čestný gól pro domácí Arménii, 1:4.

83
    Voskanyan vybojoval zajímavou standartní situaci pro Arménii.

82
    Poslední střídání tohoto zápasu. Papikyana na závěr zápasu nahradí Viul. Ayvazyan.

81
    Veretoutovi odmáván a následně i odpískán ofsajd.

80
    Ve velkém vápně si ale útočným faulem pomohl Sidibé, který také vidí žlutou kartu.

79
    Francie vybojovala rohový kop, který rozehraje Ongenda.

78
    Další nepřesný pokus z kopačky hostujícího Veretouta.

76
    Byl to právě Bifouma, který hned po svém příchodu pořádně vystrašil Beglaryana.

75
    Poslední střídání na hostující straně. Benziu nahrazuje Bifouma.

74
    Benzia to zkoušel z velké vzdálenosti. Trefil však pouze jednoho z obránců Arménie.

72
    Následně se ke střele dostal Hakobyan. Boucher však znova pozorný.

71
    První roh pro domácí Arménii, jak s nim naloží?

70
    Ten se rozhodl pro střelu, ale to nebylo dobré řešení. Jeho pokus byl hodně nepřesný.

69
    Po krátkém ošetření Kondogbia na nohou. Standartní situaci hostů rozehraje Martial.

67
    Za cenu žluté karty potrestán Malakyan, jehož hodně tvrdý zákrok pocítil Kondogbia.

66
    A odchází i autor dvou branek v tomto zápase. Místo Thauvina přichází Veretout.

66
    Střídá i Francie. N'Tepa nahrazuje Ongenda.

65
    Dohráno má Poghosyan, kterého nahrazuje Minasyan.

64
    Francie právě vstřelila branku!
    0:4! Výborného pasu Digneho využil FLORIAN THAUVIN, který přidává svou druhou branku v tomto zápase a Francie už vede o čtyři góly.

63
    A Francie už rozvíjí další útok, nechtěl bych teď být v kůži domácích fotbalistů.

62
    A je to o tři branky! Tím posledním, který byl na konci francouzské akce byl hostující exekutor většiny standartních situací N'TEP DE MADIBA. Tohle už zavání debaklem pro Arménce.

61
    Ti vybojovali další roh, v tomto zápase už sedmý.

60
    Beglaryan vyboxoval do bezpečí, kulatý nesmysl však znova v moci hostů.

59
    Francie vybojovala další rohový kop, ten už běží rozehrát N'Tep.

57
    A bylo tomu tak, ale jeho střelu zastavuje dobře postavená zeď z domácích fotbalistů.

56
    Standartní situaci rozehraje Thauvin, vypadá to, že bude střílet.

55
    Žlutou kartou potrestán domácí Vah. Ayvazyan.

54
    Teď už to bude mít Arménie opravdu velmi těžké a místo korigace skóre se dá očekávat, že Francie ještě přidá nějakou branku.

53
    Teď už se FLORIAN THAUVIN dočkal. Dobře si počkal na míč a následně posílá míč až za záda arménského brankáře, 0:2.

52
    Nepřesný pokus z kopačky Thauvina, jeho střela končí vysoko nad domácí bránou.

51
    Hodně aktivní Benzia opět u míče, tentokráte si s jeho střelou poradili domácí obránci.

50
    V ofsajdovém postavení hostující Benzia.

49
    Je to ale Francie, která už je zase více u míče.

47
    Domácí do druhého poločasu vstoupili poměrně aktivně, první pokus na hostujícího brankáře vyslal Hakobyan. Boucher pozorný.

46

Je za námi první poločas. Utkání má zatím jednoznačný průběh. Hosté podle očekávání jasně dominují. Podařilo se jim zatím vstřelit pouze jednu branku, o kterou se postaral v 12. minutě Benzia. Arméni jsou zatím na útočné polovině hodně bezzubí, stále ale prohrávají pouze o jednu branku a druhý poločas tak bude zcela jistě zajímavý. Druhá půle začne zhruba ve 20:01.

45
    Ještě v závěru prvního poločasu to zkoušel Poghosyan. Jeho střela si ale cestičku mezi tři tyče nenašla.

44
    V ofsajdu nachytán Papikyan, kterému se toto rozhodnutí příliš nelíbí.

43
    První poločas se blíží ke konci, Francie stále dominuje a kontroluje hru.

42
    Hodně jedovatý pokus N'Tepa! Střela ale míjí arménskou svatyni.

41
    Rohový kop se s úspěchem nesetkal, vše vyřešil domácí brankář, který si pro míč došel.

40
    Další roh pro hosty, který běží rozehrát kdo jiný, než N'Tep.

39
    Domácí střídají, Muradyana nahrazuje Vah. Ayvazyan.

38
    Po dlouhé době na útočné polovině domácí, Adamyan to zkusil z velké vzdálenosti, Boucher však pozorný.

37
    Na centrovaný míč Thauvina si vyskočil Kondogbia, jeho pokus ale míjí bránu Beglaryana.

36
    Minasyan fauloval Benziu, přímý kop pro hosty.

35
    Už se na ně ale řítí další útok, střelu Martiala tentokráte chytá brankář Beglaryan.

33
    Benzia míjí domácí bránou, Arménci si tak mohou na chvíli odpočinout.

32
    Střílel Kondogbia, bránkář Arménie s menšími problémy vyráží na roh, už třetí během krátké chvíle pro Francii.

31
    Obránci domácích odvrací jen za cenu dalšího rohu, N'Tep si tak celou situaci zopakuje.

30
    Střela Thauvina zblokovaná na roh, který už běží rozehrát N'Tep.

29
    Na druhé straně si útočným faulem pomohl Adamyan.

28
    Teď je ale žádné nebezpečí nečeká, Thauvinovi utekl míč až do zámezí.

27
    Poghosyan ale neuspěl, trefuje pouze dobře postavenou zeď Francie a Arménci se zase musí vracet rychle zpět.

26
    Faulovaný Voskanyan, standartní situace pro domácí Arménii.

24
    Zajímavý střelecký pokus Martiala kryje pozorný brankář Beglaryan.

23
    Ani další pokus N'Tepa si cestu mezi tři tyče arménské svatyně nenašel.

22
    Stále stejný obrázek hry, hosté mají hru pod kontrolou, Arménci zatím pouze bráni.

21
    Ten rozehrál Thauvin, který se v dalším průběhu akce dostal i ke střele. Obránci Arménie ale pozorní, Beglaryan zasahovat nemusel.

20
    Znova to zkoušel Martial, tentokráte vybojoval první rohový kop v zápase.

19
    Dlouhý pas na levou stranu, kde byl Imbula Wanga. Ten ale míč nestihl.

18
    Střelecký pokus Martiala zblokovaný, hosté ale u míče zůstávají.

17
    Francie je i nadále aktivnějším celkem a domácí musí i nadále hodně pozorně bránit.

16
    Míč si postavil sám faulovaný Thauvin, s jehož centrem si poradili domácí obránci na jedničku.

15
    Haroyan fauloval Thauvina, dobrá standartka pro hosty z Francie!

13
    Uvidíme, co na to domácí, kteří dnes minimálně branku vstřelit musí, pokud chtějí pomýšlet na body.

12
    Svůj tlak hosté přetavili ve vedoucí branku. Sidibé našel volného YASSINE BENZIU, který posílá hosty do vedení, důležitá branka pro hosty, 0:1!

11
    Francie je ale postupem času nebezpečnějším celkem a domácí teď mají velké problémy.

10
    Arméni však o míč rychle přišli a kulatý nesmysl tak mají v moci opět fotbalisté Francie.

9
    Nedorozumění na straně Francie, rozehrávat bude Beglaryan.

8
    Domácí obrana zatím pozorná. Arméni se směrem dopředu příliš neženou.

7
    Žlutou kartou potrestán domácí Poghosyan. Jeho hodně tvrdý zákrok odnesl Rose.

6
    Převaha hostů je zatím hodně statická, Francie má míč na kopačkách, ale do šance se zatím nedostala.

4
    Celou situaci ale dobrým výběhem vyřešil brankář Beglaryan.

3
    První standartní situaci vybojoval Sidibé.

2
    Do utkání vstoupili podle očekávání aktivněji fotbalisté Francie.

1

Arménie: (4-2-3-1) Beglaryan – Minasyan, Voskanyan, Haroyan, Hovhannisyan – Poghosyan, Muradyan – Malakyan, Papikyan, Hakobyan – Adamyan
    Náhradníci: Ayvazyan Vi., Ayvazyan Va., Hovhannisyan G., Manukyan, Minasyan, Sardaryan, Shakhnazaryan

Francie: (4-4-2) Boucher – Rose, Laporte, Digne, Sidibe – Imbula Wanga, Kondogbia, N'Tep, Martial – Benzia, Thauvin
    Náhradníci: Areola, Bifouma, Hountondji, Mendy, Ongenda, Sanson, Veretout

Rozhodčí: Harkam – Huebler, Kolbitsch.

Utkání bude jako hlavní řídit pan Alexander Harkam. Na čarách mu budou pomáhat pánové Richard Huebler a Maximilian Kolbitsch.

Jak už jsem zmiňoval, utkání má jasného favorita, kterým jsou hosté. Arméni mohou jen překvapit. Podaří se jim to? Sledujte náš online přenos.

Francie, jasný favorit tohoto zápasu. Hosté mají odehrány dva duely a zatím jsou stoprocentní. Nejprve se Francie poradila na domácím hřišti s Kazachstánem a to 5:0. Poté vyhrála 2:1 na hřišti Běloruska. Není se co divit, hosté jsou obrovským favoritem na vítězství v celé skupině.

Arménie má zatím odehrány pouze dva zápasy, ze kterých dokázala vytěžit tři body a to právě v posledním zápase na hřišti Kazachstánu, kde zvítězila o jednu branku a to poměrem 1:0. V tom prvním zápase si Arménci moc dobře nevedli, s Islandem prohráli 1:2. Těžko nějak hodnotit arménské fotbalisty, mají totiž stejně jako soupeř odehrány pouze dva zápasy.

Pěkný podvečer přeji všem příznivcům evropského fotbalu. Kvalifikační fáze fotbalistů do jednadvaceti let mají na programu další zápasy. A to i ve skupině "10", kdy domácí Arménie přivítá Francii.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.