K. Vary – Slavia 4:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 6:7 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 1:4 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:2 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 5:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
6:7 (5:2, 1:2, 0:2 – 0:1)
Mountfield HK
Neděle 13.10.2013, 17:00Tipsport extraliga

56:48
    Mountfield si nepohlídal střídání během hry a šest jeho hráčů v poli se zapojilo do hry. To znamená přesilovku pro domácí. Trest odsedí Květoň.

44:09
    Jiří Hunkes (LIB) dostává dvě minuty za podražení a Hradecké tak čeká první přesilovka v třetině.

39:12
    V momentě přerušení hry putuje na trestnou lavici Jaroslav Kudrna (MHK) – vysoká hůl.

31:01
    Hra v plném počtu moc dlouho nevydržela. Jakub Čutta (LIB) je potrestán za vyhození kotouče mimo hrací plochu.

28:34
    Tomáš Harant (HKM) si před brankou počínal za hranicí pravidel a za natlačení protihráče na Kacetla dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

24:28
    Filippi (LIB) to přehnal s důrazem při napadání rozehrávky a dostává dvě minuty za faul kolenem.

17:23
    Síly na ledové ploše se vyrovnají. Rozjetého Vampolu zastavil Frühauf (HKM) jen za cenu držení.

15:41
    Další dvouminutové podražení. Tentokrát na straně domácích a provinilcem je Michal Bulíř (LIB).

14:56
    Rudolf Červený (HKM) podrazil na útočné modré protihráče a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

05:03
    První přesilovku v zápase si zahrají Východočeši. Tomáš Filippi (LIB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 5. Bulík (Čakajík, Vampola), 7. Vampola (Čutta), 10. Bartek, 14. Urban (Nedvěd), 16. Vampola (Bartek, Nedvěd), 28. Bulíř (Vampola, Filippi) – 12. Mertl (Harant, Kudrna), 20. Červený (Škoda, Ptáček), 32. Kudrna (Harant, Vydarený), 40. Škoda (Červený), 53. Suja (Škoda, Červený), 60. Šimánek (Kudrna, Květoň), 62. Květoň (Frühauf, Ptáček)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Melicherčík) – Čakajík, Voráček, Výtisk, Hunkes, Ulrych, Šimek, Čutta – Urban, Nedvěd, Valský – Bartek, Vampola, Bulík – Pospíšil, Filippi, Bulíř – Jass, Zacha, Víšek.
    Mountfield HK: Kantor (10. Kacetl) – Ptáček, Plášil, Frühauf, Pláněk, Vydarený, Harant, Mikuš – Šimánek, Mertl, Kudrna – Květoň, Langhammer, Tvrdík – Suja, Červený, Škoda – Rousek, Knotek, Švihálek.

Rozhodčí: Jeřábek, Bauer – Barvíř, Blümel.

Diváci: 4 454