Prešov – Topoľčany 5:4 (3:2 po s.n.) | Trnava – Senica 2:3 (1:2 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 3:1 (kon.)
Bardejov – SR 18 5:1 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 7:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 16.10.2013, 17:00 • Zimný štadión Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Je dobojované! Myslím si, že každý bude so mnou súhlasiť, že výhra domácich je úplne zaslúžená. Od začiatku boli lepším tímom, do vedenia išli už v 5.minúte. Michalovce zaznamenali jediný presný zásah v 19 .minúte. Za domácich v druhej tretine skóroval Nitriansky, v tej záverečnej Bartík. Liptáci hrajú na domácom ľade už v piatok, o 17:00 hod privítajú Senicu. Zo srdca Liptova pre dnes večer všetko, spoza klávesnice sa lúči Michal Paška. (19:10:19)

60:00

59:39
    Leskovjanský zblízka vyskúšal pozornosť brankára Michaloviec.

59:00
    Hrá sa posledná minúta.

58:32
    Michalovce si zobrali oddychový čas.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

56:20
    Opäť strela Devečku, tentoraz ale vedľa bránky.

55:58
    Devečkova dobrá strela od modrej končí v lapačke brankára Nemca.

54:40
    Hinďoš našiel Šechného, ten mieril vedľa bránky.

52:53
    Michalovce v plnej sile.

50:50
    Michalovce idú hrať v oslabení. Dve minúty inkasuje Šechný za podrazenie.

50:11
    Hostia vyhadzujú puk len za cenu zakázaného uvoľnenia.

48:40
    Kuric si pekne vymenil puk s Bartíkom, dobre však zasiahla obrana hostí, ktorá nedovolila Kuricovi strieľať zblízka.

46:35
    Šeligova strela od modrej išla tesne vedľa mikulášskej bránky.

44:06
    Kuric zblízka vo veľmi dobrej pozícii, Nemec hľadal, kde má puk.

43:30
    Stríž teraz otestoval strelou Palkovu lapačku.

43:14
    Palko zalahol puk pred dobiedzajúcim Opatovským

42:58
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Domáci sa dostávajú do vedenia 3:1. Autorom gólu je PETER BARTÍK, ktorému nahrával Vartovník a Kubovčík. Bartík skóroval tvrdou strelou spomedzi kruhov.

42:30
    Oslabenie hostia prežili bez ujmy.

41:15
    Michalovce vyhadzujú puk do bezpečia.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 5. Leskovjanský (Bokroš, Vartovník), 30. Nitriansky (Bača), 43. Bartík (Vartovník, Kubovčík) – 19. Kmiť (Drotár)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko – Špila, Bakoš, Bača, Nitriansky, Mezovský, Devečka, Lehotský, Laco – Mach, Kuric, Bartík, Leskovjanský, Vartovník, Bokroš, Poliaček, Broska, Marcinko, Kubovčík, Matejka, Roháč.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Nemec – Buraľ, Kubát, Vorobel, Lenďák, Šeliga, Kobeľa – Drotár, Šechný, Kmiť, Opatovský, Palovčík, Kubiš, Čížek, Majerník, Hinďoš, Banovský, Stríž.

Rozhodčí: Majling – Bednár, Šoltés.