Toronto – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Vancouver 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 3:2 (kon.) | Carolina – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa – Los Angeles 5:1 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:6 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Winnipeg – Montreal 0:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Arizona – Ottawa 3:4 (po pr.)
Nashville Predators
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Florida Panthers
Středa 16.10.2013, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, dobrou noc. (04:46:41)

1. Craig Smith (NAS) 1+1
    2. Mike Fischer (NAS) 1+1
    3. Shea Weber (NAS) 1+1.

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Fleischmann (FLO) 0+1, 2 střely, čas na ledě 15:48
    Tomáš Kopecký (FLO) 0+0, 4 střely, čas na ledě 13:50.

Domácí díky vyvedené třetí třetině vítězí v dnešním zápase. Vítěznou branku si připsal domácí Hornqvist.

60:00

51:37
    Florida právě vstřelila branku!
    Hosté snižují díky trefě MATTA GILROYHO. Bez asistence.

45:13
    Nashville právě vstřelil branku!
    Další branka domácích. Tentokrát se o ni postaral PATRIC HORNQVIST. Asistence: David Legwand, Filip Forsberg.

41:22
    Domácí na začátku třetí třetiny přidávají třetí branku. Markstroma překonal CRAIG SMITH bekhendovou střelou. Asistence: Gabriel Bourque.

40:01

Střely na bránu po druhé třetině: 16 – 17.

40:00

33:30
    Znovu je vyrovnáno, tentokrát se o branku postaral MARCEL GOC. Asistence: Jesse Winchester, Shawn Matthias.

32:48
    Domácí se dostávají znovu do vedení. MIKE FISCHER bekhendem překonává brankáře Floridy. Asistence: Scott Gomez, Mike Weaver.

21:16
    Z kraje druhé třetiny je hned vyrovnáno. Do brány domácího Rinnieho se trefil JONATHAN HUBERDEAU. Asistence: Scott Gomez, MIke Weaver.

20:01

Střely na bránu v první třetině: 6 – 9.

20:00

09:23
    Domácí se ujímají vedení. Branku vstřelil SHEA WEBER. Asistence: Mike Fisher, Colin Wilson.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 10. Weber (Fischer, Wilson), 33. Fischer (Gomez, Weaver), 42. Smith (Bourque), 46. Hornqvist (Legwand, Forsberg) – 22. Huberdeau (Gomez, Weaver), 34. Goc (Winchester, Matthias), 52. Gilroy

Nashville Predators: Rinnie – Weber, Jones, Klein, Ekholm, Ellis, Bartley – Hornqvist, Fisher, Wilson – Bourque, Cullen, Smith – Forsberg, Legwand, Stalberg – Hendricks, Gaustad, Nystrom.
    Florida Panthers: Markstrom – Gilbert, Campbell, Weaver, Kulikov, Gilroy, Gudbranson – Boyes, Barkov, Fleischmann – Versteeg, Gomez, Huberdeau – Barch, Bjugstad, Kopecký – Matthias, Goc, Winchester.

Rozhodčí: Hasenfratz, McCauley – Mach, McElman