Vítkovice – Vsetín 5:1 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 4:3 (2:1 po s.n.) | Letňany – K. Vary 2:3 (kon.)
Jihlava – Slavia 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 7:3 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 5:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:1 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Sparta Praha.

59:54
    V závěru třetí třetiny je zde trest pro Martina Svobodu, který vyfasoval dvě minuty za napadení.

58:42
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácím se to ale povedlo! JIŘÍ HOZÁK srovnává svou druhou dnešní trefou stav na 3:3! Asistence: Martin Svoboda.

58:20
    Hokejisté z hlavního města neinkasovali, času na srovnání už jim ale zbývá velice málo.

56:20
    Nepříjemnost pro sparťanské mladíky. Necelé čtyři minuty před třetí sirénou je vyloučen Nicolas Bureš. Provinil se držením protihráče.

48:14
    Plzenští svoje těsné vedení uhájili.

46:14
    Sparta dostane šanci na vyrovnání. Z ledu se za hákování poroučí Patrik Opava.

42:18
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté otáčejí vývoj utkání a jdou poprvé do vedení! Stalo se tak po trefě JIŘÍHO STRÁSKÉHO. Asistence: Filip Kokoška.

40:01

40:00

38:40
    Domácím nevyšlo střídání a je z toho trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Ten odpyká Kryštof Hrala.

37:12
    Hosté bleskově využívají početní výhodu a je opět srovnáno! Autorem branky je TOMÁŠ VRACOVSKÝ. Asistence: Jiří Stráský, Milan Švarc.

37:04
    Další trest, tentokrát pro domácího Hralu za podražení.

32:53
    Plzeň hraje v plném počtu.

Branky a nahrávky: 9. Zídek (Svoboda), 26. Hozák (Svoboda), 59. Hozák (Svoboda), rozh. náj. Hozák – 18. Beneš (Vlček, Suchý), 38. Vracovský (Stráský, Švarc), 43. Stráský (Kokoška)

HC Sparta Praha: Pírs (Nahodil) – Kalina, Pacovský, Sedlák, Bureš, Kazda, Knobloch, Janda – Jandus M., Jandus T., Procházka, Seniov, Svoboda, Zářecký, Hrala, Hozák, Polesný, Zídek, Michnáč
    HC Plzeň 1929: Zeman (Štekr) – Ivanič, Kaňák, Pokorný, Starý, Hůlka, Polívka, Prokop, Walter – Hajšman, Kokoška, Stráský, Suchý, Vavřička, Vracovský, Zayml, Beneš, Jakubec, Opava, Švarc, Vlček