Buffalo – Vancouver 0:3 (kon.) | Toronto – Carolina 2:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Montreal – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:1 (kon.)
Florida – Boston 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.) | Colorado – Detroit 2:4 (kon.)
Toronto Maple Leafs
2:3 (0:0, 2:0, 0:3)
Carolina Hurricanes
Pátek 18.10.2013, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (03:54:14)

Toronto vedlo po dvou třetinách 2:0, trefili se Lupul a Leivo. Carolina měla sice ze hry víc, domácí měli šancí naprosté minimum. I tak ale Maple Leafs drželi vedení. Tým navíc držel fantastický Bernier.

Ve třetí třetině se ale prosadili Murphy, Eric Staal a absolutně nevídaným způsobem i Hainsey. Jeho náhodná branka, kterou zavinil jinak výborný Bernier rozhodla o dnešní výhře Caroliny. V poslední minutě při odvolaném brankáři trefil tyčku Kessel.

58:44
    Bozak v nebezpečné dorážce, na Warda si ale nepřišel.

57:53
    Carolina je blízko bodům, soupeře si drží od těla.

57:21
    Teď nebezpečný odraz, Ward ale se štěstím chytá.

56:57
    Domácí hokejisté kombinují, chybí ale střelba...

55:59
    Toronto si začíná vytvářet závěrečný tlak, zatím ale není extra silný.

55:30
    Kessel skryl svou střelu za beka, Ward chytá.

55:06
    Icing hostů.

54:43
    Toronto má pět minut, ve třetí třetině je ale pod obrovským tlakem a nebude jednoduché hned tak přepnout na ofenzivu. Ne po tak bídném výkonu.

53:04
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolině se daří velký obrat! Naprosto neuvěřitelný gól. Pomalý odražený puk od zadního mantinelu směřoval před branku, následně se od betonu v klidu vnímajícího Berniera odrazil do branky. Nepochopitelné. Branka je připsána RONU HAINSEYMU. Asistence: Cam Ward.

52:46
    Hosté šli dva na jednoho, Sjomin ale nezpracoval přihrávku před branku.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 23. Lupul (Ranger), 27. Leivo (Bolland, Rielly) – 43. Murphy (Skinner), 47. E. Staal (Faulk), 54. Hainsey (Ward)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Od 1. min Bernier) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Rielly, Gardiner, Ranger – Kessel, Bozak, Raymond – Lupul, Kadri, Broll – McClement, Bolland, Leivo – Orr, Smith, Ashton.
    Carolina Hurricanes: Ward – Sekera, Faulk, Murphy, Hrarrison, Bellemore, Hainsey – Sjomin, Staal E., Ruutu – Tlustý, Staal J., Gerbe – Dvořák, Nash, Skinner – Westgarth, Dwyer, Bowman.