Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 4:1 (kon.)
Moser Medical Graz 99ers
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 18.10.2013, 19:15 • Eisstadion Graz Liebenau • bet-at-home ICE Hockey League

Zápas končí, domácí poměrně jasně vítězí a prokletí jménem Graz pro znojemské barvy trvá. Ve třetí třetině bylo Znojmo střelecky aktivní, vyhrálo ji na střely 18:10, Stefanizsina ale podruhé překonat nedokázalo. Definitivně tak o výsledku rozhodl pět minut před koncem Zusevics. Orli se tak vrací domů s prázdnou, v neděli od 17:30 přivítají na domácím ledě mistra z Klagenfurtu.

Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:28:02)

57:14
    Hovi zůstává na střídačce, Znojmo to ještě zkouší v šesti.

57:14
    Oddechový čas Znojma.

57:14
    van Ballegooie (GRA) vyhodil puk do hlediště a půjde si odsedět dvě minuty za zdržování hry. Krátká dvojnásobná přesilovka pro Znojmo.

57:01
    Lattnera vychytal v obrovské šanci Stefaniszin.

55:40
    Lemieux (GRA) vyloučen na 2 minuty za hákování.

55:07
    Graz právě vstřelil branku!
    Téměř jistě je rozhodnuto. Sérii domácích šancí zakončuje gólem lotyšský mladík ZINTIS-NAURIS ZUSEVICS, který dokázal Wogerovu přihrávku propasírovat těsně za brankovou čáru. Asistence: Daniel Woger.

53:50
    Další dobrý zákrok znojemského gólmana, tentokrát proti šanci Latendresse.

52:37
    Ryan Kinasewich dostal možnost rozhodnout, blafákem si ale na Hoviho nepřišel.

49:59
    Orli se tlačí dopředu a na dostřel Stefaniszina.

47:23
    Na druhé straně se k dobré možnosti dostal Scalzo, Hovi si s jeho pokusem poradil.

45:50
    Znojmo oslabení zvládlo dobře, v jeho závěru si navíc dobrou možnost vytvořil Bartoš.

43:50
    Sova (ZNO) vyloučen za držení.

42:10
    Znojmo mělo dobrou příležitost k brejku, Beránek se ale dostal do ofsajdu.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 6. Picard (Kinasewich, Ganahl), 18. Day (Kinasewich, Ganahl), 30. Latendresse (Labelle, Lemieux), 56. Zusevics (Woger) – 37. Horák

Moser Medical Graz 99ers: Stefaniszin (Still) – Scalzo, van Ballegooie, Reinthaler, Sertich, Picard, Coulombe, Pohl – Kinasewich, Day, Ganahl – Latendresse, Lemieux, Labelle – Zusevics, Moderer, Woger – Strohmeier, Laritz, Natter.
    HC LERAM Orli Znojmo: Hovi (Landsman) – Horák, Pavlikovský, Thomas, Štach, Sova, Magovac – Lattner, Pucher, Beránek – Podešva, Bartoš, Havlík – Kilnar, Šeda, Blatný – Procházka, Fiala, Finsterle.

Rozhodčí: Podlesnik, Trilar – Dreier, Hofstätter