Buffalo – Vancouver 0:3 (kon.) | Toronto – Carolina 2:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Montreal – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:1 (kon.)
Florida – Boston 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.) | Colorado – Detroit 2:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Minnesota Wild
Pátek 18.10.2013, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je z tohoto utkání vše, díky za pozornost a dobré páteční ráno.

Minnesota 2

V napínavé třetí třetině sice hosté dokázali vyrovnat, domácí si však šli důrazněji za svým cílem a po trefách Stamkose a Sala do prázdné branky, berou z dnešního utkání oba body. Tampa zaslouženě vítězí, Minnesota podruhé za sebou vyšla naprázdno a opět vstřelila jen jednu branku.

60:00

60:00
    V závěru ještě formální vyloučení na obou stranách. Za nesportovní chovánípo dvou minutách pro Konopku a Crombeena.

59:43
    Tampa právě vstřelila branku!
    Harding opustil na podruhé klec, jenže prakticky vzápěti rozhoduje o osudu utkání střelou z vlastního pásma do prázdné branky SAMI SALO. Bez asistence.

59:16
    Wild chybují v rozehrávce a do šance se dostal na kruzích Johnson, ale Harding byl připraven a jeho střelu utlumil!

58:59
    Harding se sice vydal na cestu ven z branky, ale hra bude po ofsajdu hostů pokračovat ve středním pásmu a tak se musí zase vrátit!

58:17
    Dělovka St. Louise nevyvedla Hardinga nikterak z míry.

57:12
    Vhazuje se ve středním pásmu.

57:00
    Už se hraje v pěti na obou stranách, Minnesotě se krátí čas.

54:56
    STEVEN STAMKOS znovu vrací Tampě vedení! Jeho stíhací jízdu nedokázal zastavit žádný z bránících hráčů a ostrostřelec domácích zakončil samostatný únik střelou nad vyrážečku Hardinga. Asistence: Matthew Carle a Radko Gudas.

53:57
    Přesilovka Tampy alespoň pro tuto chvíli končí. Killorn inkasuje dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

52:41
    Velká nepříjemnost pro hosty, sotva vyrovnali, Cooke dostává čtyřminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

51:05
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota vyrovnává, když nejprve neproměnil díky dobré obranné práci Gudase samostatný únik Suter, jenže pak Niederreiter našel najetého MIKKA KOIVA a ten z první trefil levý horní roh branky. Je to jeho první gól v sezoně. Asistence: Nino Niederreiter a Ryan Suter.

49:27
    Na ledě se teď trochu přiostřilo, k vidění je vyšší počet hitů.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 15. Johnson (Filppula, Pánik), 55. Stamkos (Carle, Gudas), 60. Salo – 52. Koivu (Niederreiter, Suter)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Carle, Gudas, Salo, Hedman, Šustr, Brewer – Malone, Stamkos, St. Louis – Killorn, Filppula, Pánik – Palát, Johnson, Purcell – Connolly, Thompson, Crombeen
    Minnesota Wild: Harding – Brodin, Suter, Spurgeon, Stoner, Dumba, Scandella – Niederreiter, Koivu, Parise – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Veilleux, Konopka, Mitchell

Rozhodčí: Hasenfratz, Pochmara – Barton, Sharrers

Diváci: 16 454