Buffalo – Vancouver 0:3 (kon.) | Toronto – Carolina 2:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Montreal – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Minnesota 3:1 (kon.)
Florida – Boston 2:3 (kon.) | Ottawa – New Jersey 5:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.) | Colorado – Detroit 2:4 (kon.)
Colorado Avalanche
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Detroit Red Wings
Pátek 18.10.2013, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný páteční den. (05:43:53)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Kindl (DET) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:56
    Jan Hejda (COL) 0+0, 7 střel, čas na ledě 22:01

1. Johan Franzen (DET) 2+0
    2. Pavel Dacjuk (DET) 2+0
    3. Gabriel Landeskog (COL) 1+0

Colorado dnes přichází o vítěznou sérii, když nestačilo na Detroit, který dnes předvedl velmi dobrý a zodpovědný výkon a po zásluze dnes vítězí 2:4. Coloradu se dnes dařilo převážně jen ve druhé třetiny, kdy ovládlo ledovou plochu. Ve zbytku zápasu byli lepší hosté a tak je jejich vítězství zasloužené. Po tomto utkání se oba celky usadí na druhých pozicích ve svých konferencích.

60:00

59:52
    Colorado se nedokáže dostat do zakončení. Detroit dnes zvítězí.

59:39
    Oddechový čas pro domácí.

59:39
    Colorado bude hrát přesilovou hru. Za sekání je vyloučen ještě na 2 minuty DeKeyser.

59:36
    Detroit ale velmi dobře brání a pomáhá svému brankáři.

59:36

59:16
    Colorado je stále v útočném pásmu a má velký tlak.

58:56
    Od modré čáry nyní vystřelil Hejda, ale ani jeho pokus nenašel cestu do branky.

58:30
    Parenteau vyslal tvrdou střelu, ale tu Gustavsson vyráží.

58:00
    Colorado hraje v šesti! Varlamov je na střídačce.

57:33
    Colorado se marně snaží dostat do útočného pásma.

56:53
    Hosté kombinují v útočném pásmu a hlídají si závěr zápasu.

56:01
    Na druhé straně se střelou přes obránce nedokázal prosadit Franzen, když jeho pokus skončil nad brankou.

55:22
    Z protiútoku se pokoušel prosadit Mitchell, ale jeho pokus dokázal Gustavsson vyrazit.

54:26
    Rudá křídla svojí aktivitou přehrávají svého soupeře. Colorado se pouze brání.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 23. Johnson (Varlamov), 35. Landeskog (Stastny) – 7. Franzen (Zetterberg, Kindl), 15. Dacjuk (DeKeyser, Alfredsson), 48. Franzen (Abdelkader, Alfredsson), 54. Dacjuk (Alfredsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Guenin, Wilson, Sarich, Benoit – Tanguay, Stastny, Landeskog – Downie, Duchene, O'Reilly – Parenteau, MacKinnon, McGinn – Bordeleau, Mitchell, McLeod
    Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Abdelkader, Weiss, Franzen – Alfredsson, Andersson, Cleary – Tootoo, Glendening, Miller

Rozhodčí: Peel, Skilliter – Grandt, Pancich