Hr. Králové – Slovácko 4:0 (kon.) | Pardubice – Brno 0:3 (kon.)
FK Pardubice
0:3 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 19.10.2013, 13:00 • Areál Ohrazenice, Pardubice • Celostátní liga staršího dorostu

Brno ukázalo svoji sílu a ve druhém poločase přidalo ještě dvě branky. Pardubice se prakticky nedostaly k vážnější šanci, hosté zápas definitivně rozhodli v 79. minutě, když po brejku zvýšil na rozdíl tří branek Přichystal. To už hráli domácí oslabení, neboť s červenou kartou odešel do sprch Kejmar. To je z Pardubic vše, hezký zbytek dne! (15:01:05)

90+1
    Za slovní hodnocení předchozí situace dostává žlutou kartu i pardubický kapitán Michal Štemberk.

90+1
    Nový hráč Erik Sedláček ihned inkasuje žlutou kartu za faul na útočné polovině.

90
    Erik Sedláček si zahraje pár vteřin místo Davida Pazourka.

90
    Pražák si navedl míč na střed a poté vypálil těsně vedle.

88
    O vítězi utkání je rozhodnuto, Brno drží míč a oba týmy čekají na konec.

87
    Petr Musil si zahraje místo Michala Šembery.

85
    Martin Vojtěšek střídá Dominika Dudu.

84
    Pardubice se na chvíli dostaly ke slovu, krátké dobývání pokutového území zakončil ranou nad branku Štemberk.

82
    Pardubice se dostaly do velice zapeklité situace. Prohrávají o tři branky, navíc mají na hřišti o jednoho muže méně. Tohle už Brno zřejmě nepustí.

80
    David Štrombach nahradil Petra Fojtíka.

79
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté přesilovku okamžitě využívají! Pardubice propadly při útočném rohu a do samostatného úniku od půlící čáry se dostal JAKUB PŘICHYSTAL, který celou akci zakončil přesnou ranou k tyči.

77
    František Svoboda střídá Tomáše Webra.

76
    Domácí Václav Kejmar nesportovně dohrál souboj se soupeřem, když už byl míč v zámezí, a zaslouženě uviděl okamžitě červenou kartu, přestože už měl jednu žlutou.