Salzburg – Wacker 6:0 (kon.) | Admira – Grödig 0:4 (kon.) | Wolfsberger – Wiener 1:1 (kon.)
Ried – Austria 1:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
6:0 (4:0)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 19.10.2013, 16:30 • Red Bull Aréna (31 000) • Rakouská Bundesliga

Skončilo nám utkání dvanáctého kola Rakouské Bundesligy mezi domácích FC Red Bull Salzburgem a hostujícím FC Wacker Innsbruckem. Zápas měl od začátku svého vítěze. První poločas totiž domácí vyhráli po dvou brankách Alana, Ilsankera a Maneho 4:0. Nutno dodat, že od brankář Innsbrucku Safar byl vyloučen v šestnácté minutě. Následnou penaltu ovšem Soriano neproměnil. Ve druhém poločase přidali branky ještě Švento a Soriano. S konstatováním, že domácí Salzburg porazil Wacker Innsbruck 6:0 se s Vámi loučím. (18:25:01)

90+3
    Z toho nic nebylo a rozhodčí ukončí dnešní utkání.

90+2
    Soriano se ocitl sám za obranou, ale tváří v tvář na Schobera nevyzrál. Další rohový kop.

90+3
    Abrahám si málem srazil centr do vlastní brány. Je z toho rohový kop domácích.

90+1
    Schober kryje míč před dvěmi dotírajícími hráči Salzburgu.

90
    Švento se ocitl sám před gólmanem. Chtěl trefit centrovaný míč z voleje, ale to se mu nepodařilo tak jak by chtěl a proto skončil míč vysoko nad brankou. Veliká šance.

89
    Plno nepřesností teď ničí dojem ze hry.

88
    Tempo domácích upadá a vypadá to, že se zápas bude jen dohrávat.

87
    Dušan Švento se provinil faulem.

86
    Red Bull je opět ve vápně a zkouší se probít do střeleckých pozic.

85
    Hosté naposledy střídají. Ze hřiště jde Hinterseer. Opačným směrem vyběhne Gründler

83
    Hosté už vyhlíží konec a chtějí být ze hřiště pryč. Ovšem to je ještě čeká přibližně deset minut i s nastavením.

81
    Salzburg právě vstřelil branku!
    To je vraždění neviňátek! Domácí špatně rozehráli a po nahrávce Leitgeba se trefuje kapitán týmu JONATHAN SORIANO.

80
    Další pokus, tentokrát z nohy Ilsankera. Jeho střela letěla ovšem vysoko nad branku.

79
    Melinger měl gól na noze, ovšem jeho rána byla pomalá a Schober ji chytil.

79
    Domácím v dnešním utkání rohové kopy nevychází. Tento byl další z kategorie špatně zahraných.