Dunajská Streda – Senica 0:2 (kon.) | Trnava – Myjava 0:1 (kon.) | Nitra – Košice 2:3 (kon.)
B. Bystrica – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Žilina 2:0 (kon.)
FC Nitra
2:3 (1:1)
MFK Košice
sk Sobota 19.10.2013, 17:30 • Futbalový štadión FC Nitra. • Niké liga

V zápase bohatom na góly sa z víťazstva tešia hostia pomerom 2:3. Na úvodný gól Clebera odpovedal v závere prvého polčasu Pačinda. Nitra si vedenie zobrala opäť v 65. minúte zásluhou Boszoráda, ale futbalovejší hostia následne kontrovali dvoma zlepenými gólmi Šinglára a Pačindu. Košice si tak po vyše 7 rokoch odvážajú spod Zobora všetky tri body. (19:21:04)

90+2
    Nitra to skúša ešte nakopávanou loptou, ale obrana Košíc odolala.

90+1
    V závere stretnutia sa lopta pohybuje ďaleko od brány Košíc.

90
    Pačinda s Novákom sa snažia ešte pocukrovať výsledok. Domáca defenzíva si dala pozor.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil. Samotný pridá ešte dve minúty.

89
    Diaby má dnes odpracované. Na ihrisko sa dostal Ostojič. Jedná sa asi už len o taktické striedanie.

89
    Novákova strela pravačkou spoza šestnástky bola vytesnená Pernišom na rohový kop.

88
    Nitrania v tlaku. Ich centre do šestnástky však k úspechu nevedú.

87
    Haskič sa dostal do dobrej šance. Jeho strelu brankár Perniš chytá.

87
    Nitra sa vrhá dopredu. Hrá už vabank. Viac priestoru sa otvára pre hostí.

86
    Košice držia loptu ďaleko od svojej brány. Východniari kontrolujú situáciu na ihrisku a strážia si svoj náskok.

85
    Nitrania prežili rohový kop súpera bez ujmy.

85
    Ďalšia centrovaná lopta do domácej šestnástky. Nitra sa ubránila za cenu rohového kopu.

84
    Novákov prudký center do päťky. Brankár Perniš chytá pred dobiedzajúcimi Diabyim a Pačindom.

83
    Gajdošova strela z veľkej diaľky. Tofilovský bez problémov loptu chytá.

83
    Nitra sa snaží nakopávanými loptami zaskočiť súpera. Hostia už ale bránia pozornejšie.