Genk – Lierse 4:0 (kon.) | Oostende – Mechelen 0:3 (kon.) | Leuven – Waasland-Beveren 4:2 (kon.)
Lokeren – Gent 2:2 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 1:1 (kon.)
Cercle Brugge KSV
1:1 (1:0)
SV Zulte-Waregem
Sobota 19.10.2013, 20:00 • Jan Breydel Stadium, Bruggy (29 472) • Belgická Jupiler Pro League

Skončilo nám utkání 11. kola mezi domácím Cercle Brugge KSV a hostujícím SV Zulte-Waregem. Domácí byli v první půli aktivnějším týmem a zásluhou Ucheba se dostali v osmadvacáté minutě do vedení. Hosté ve druhé půli přidali a podařilo se jim vyrovnat, když z pokutového kopu rozradostnil hostující fanoušky Hazard. Do konce utkání se hrál vyrovnaný fotbal a když už branka nepadla, tak se nám oba týmy rozešli smírně 1:1. To je ode mě vše. Hezký zbytek večera. (21:56:11)

Po ukončení utkání dostává ještě Van Acker druhou žlutou kartu za řeči a to znamená, že dostává kartu červenou. To je tedy konec utkání.

90+2
    Vypadá to, že v dnešním utkání se již nic nestane.

90
    Rozhodčí Laforge bude nastavovat 3 minuty.

89
    D´Haene dostává ke konci utkání žlutou kartu.

88
    Výborná šance domácích. Uchebo prokličkoval na straně hřiště k vápnu hostí, ale jeho pokus skončil vniveč.

86
    Tentokrát na druhé straně pálí Hazard, ale jeho pokus končí vysoko nad brankou.

86
    Uchebo se hnal do šance, ale minul hostující branku.

85
    Naessens hledal Syllu, ovšem jeho nahrávka skončila jeno u Cornelise.

84
    Hra se uklidnila a ani jeden z týmů se nedostává do vyloženějších šancí.

82
    Domácí naposledy střídají. Ze hřiště putuje směrem do kabin Kabananga a jeho místo zaujímá Deconinck.

80
    Sylla se dostal k míči, ale nic světoborného s ním nevymyslel.

78
    Hazard po průniku zprava vybojoval rohový kop pro hosty.

75
    Hostující Waregem opět hrozí, ale domácí brankář Delle si zatím ví rady.

71
    Waregem právě vstřelil branku!
    Nařízený pokutový kop proměňuje s jistotou THORGAN HAZARD.

70
    Hosté budou kopat pokutový kop po ruce D´Haeneho!

69
    Conté přihrával Naessensovi a ten mohl jít vpřed, po souboji s Mertensem získává rohový kop pro hosty.