Sochaux – Monaco 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 3:2 (kon.) | Lyon – Bordeaux 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:2 (2:1)
FC Lorient
Neděle 20.10.2013, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90
    Domácí střídají. Odešel Mollo a zahraje si Mignot.

89
    Žlutou kartu za faul uviděl hostující Baca.

87
    Lorient právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen to bude ještě zajímavé, protože hosté se dočkali snížení. Na centrovaný míč si naskočil VINCENT ABOUBAKAR, který zamířil přesně a překonal Ruffiera.

86
    Lorient střídá. Jouffreho nahradil Robert.

78
    Hosté střídají. Odešel Aliadiére a přišel Pelé.

76
    V obrovské šanci se objevil hostující Kevin Monnet-Paquet, ale z malého vápna neodkázal trefit domácí branku!

73
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak už to neplatí a vypadá to, že je rozhodnuto, protože domácí jdou do vedení o dvě branky. Po hezké akci po levé straně přišel míč na hranici velkého vápna, kde byl střídající MAX-ALAIN GRADEL, který krásnou technickou střelou překonal Audarda.

69
    Domácí střídají. Corgneta nahradil Cohade.

66
    Domácí střídají. Dohrál Tabanou a přišel Gradel.

62
    K míči se postavil Jouffre, ale s jeho technickou střelou si domící brankář skvěle poradil!

61
    Žlutou kartu navíc uviděl Lemoine.

47
    Aboubakar měl na noze vyrovnání! Dostal se k odraženému míči, ale z hranice velkého vápna nedokázal trefit domácí branku!

46
    Hosté střídali. Odešel Doukouré a zahraje si Bourillon.

45
    Žlutou kartu uviděl domácí Mollo.

38
    Ale pozor, hostům se přeci jen povedlo snížit. Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel YANN JOUFFRE a po jeho přízemní střele skončil kulatý nesmysl za zády Ruffiera.

30
    A Brandão nakonec uviděl za protesty u pomezního rozhodčího žlutou kartu.

28
    Po centru z levé strany hlavičkoval Brandão a hostující brankář měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na rohový kop!

26
    Z dobrých dvaceti metrů se do míče opřel domácí Faouzi Ghoulam a po jeho nádherné střele orazítkoval míč spojnici tyče a břevna! Krásný fotbalový moment.

25
    První žlutou kartu uviděl hostující Lautoa.

22
    Po chybě domácího obránce byl zcela sám na hranici penalty Aboubakar, ale v dobré pozici nedokázal trefit branku Saint-Étienne!

16
    Po dalším centru hlavičkoval opět Corgnet, který tentokrát orazítkoval břevno hostující branky!

15
    Po bleskové akci jdou domácí do vedení o dvě branky! Po parádní dlouhé přihrávce si míč na hranici velkého vápna zpracoval BENJAMIN CORGNET, který nic nevymýšlel a poslal kulatý nesmysl přesně do levého horního rohu. Audard byl bez šance a za míčem se pouze ohlédl.

7
    A po rohovém kopu jdou domácí do vedení. Na centrovaný míč si počkal BRANDAO, který přesnou hlavičkou překonal Audarda.

Jakub Kopřiva

Branky: 7. Brandão (Mollo), 15. Corgnet (Clerc), 73. Gradel (Ghoulam) – 38. Jouffre (Coutadeur), 87. Aboubakar (Pelé)

Karty:   30. Brandão (SET), 45. Mollo (SET), 61. Lemoine (SET) – 25. Lautoa (LOR), 89. Baca (LOR)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, K. Zouma, Perrin (C), Ghoulam – Corgnet (69. Cohade), Diomande, Lemoine – Mollo (90. Mignot), Brandão, Tabanou (66. Gradel).
    Náhradníci: Moulin – Polomat, Mignot, Clément, Cohade, Sissoko, Gradel.

FC Lorient: Audard – Baca, Ecuele Manga (C), Lautoa, Guerreiro – Jouffre (86. Robert), Coutadeur, Doukouré (46. Bourillon), Monnet-Paquet – Aliadiére (78. Pelé), Aboubakar.
    Náhradníci: Chaigneau – Koné, Pedrinho, Bourillon, Wachter, Pelé, Robert.

Rozhodčí: Delerue – Danos, Schurra