Granada – Getafe 0:2 (kon.) | Almería – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Betis – Elche 1:2 (kon.)
Valladolid – Sevilla 2:2 (kon.)
Real Betis
1:2 (1:2)
Elche CF
Neděle 20.10.2013, 19:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga

Já se s vámi pro dnešní večer loučím a přihlásím se opět zítra, tentokrát na zápase mezi Zbrojovkou Brno a Teplicemi. Přeji hezký zbytek neděle. (20:59:43)

Držení míče 66:34, střely na bránu 7:4, střely mimo: 4:1, rohy: 6:7. Konečný výsledek 1:2 (1:2).

Je dobojováno, poločasový výsledek 1:2 zůstal i po konci zápasu. Sice hrál Betis celou část přesilovku, ale nedokázal tuto možnost přetavit v alespoň vyrovnávací branku. Elche je potřeba pochválit za výborně pracující obranu a pokud bylo třeba, pomohl jistým výkonem brankář Herrera. Tři body tedy putují pro hostující celek.

90+3
    A to je samozřejmě zase něco pro Herreru, který nebude nikam pospíchat.

90+2
    Žlutou kartu dostává Manu Herrera (Elche CF).

90+2
    Už jsem chtěl napsat, že domácí měli obrovskou tutovku, ale vše ruší praporek sudího. Ačkoliv trefil Molina tyč, nebylo to nic platné.

90
    Už se hraje devadesátá minuta, nastavovat se budou tři minuty.

88
    Nacho fauloval na útočné polovině protihráče a bude se kopat od Herrerovy brány. Ten bude samozřejmě držet co nejvíc čas.

87
    Ještě se bude hrát něco kolem pěti minut i s nastavením, i v deseti jsou hosté nebezpeční a málem před chvílí definitivně rozhodli.

86
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Coro, přichází Richmond Boakye.

85
    Už to tak být nemuselo. Hostující Mantecón se řítil sám na bránu a tváří v tvář Sarovi trefuje pouze jeho nohu, která se v pravý moment vymrštila proti míči. Mohlo být rozhodnuto.

83
    Střela Amaya neměla také potřebnou kvalitu a Elche tak stále drží těsný náskok.

82
    Kdepak, střela Péreze nemohla brankáře hostů překvapit. Letěla vysoko nad bránu.

80
    Betis zahrával rohový kop a na centr Juanfrana si naběhl útočník Molina, jenže hlavičkoval pouze doprostřed brány, kde byl Herrera. Po hříchu to byla snad největší šance ve druhém poločase.

79
    Neujala se ani hlavička Reyese, kterého hledal na zadní tyči střídající Verdú. Stále se skóre nemění.

77
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Javi Márquez, přichází Carlos Sánchez.

76
    Posléze střílel Juan Carlos Pérez, ale ani on nedokázal zakončit přesně. Navíc ta střela byla slaboučká.

75
    Možná až teď si jakous takous šanci vytvořil Molina, který ovšem netrefil ideálně míč a Herrera jej nadvakrát zpacifikoval do rukavic.